Prijava

Ac/Dc-bilo super
Guns N Roses(omiljeni)-najbolje vece u mom zivotu!!!
Zao mi je sto sam Maidene propustila...
Volela bi na Blind Guardian i bilo bi lepo da Megadeth,Slayer i Bon Jovi svrate i do Beograda 2011...

Išao i na Mejdene, Metaliku, Tul, Gardijane, Megadet, Sleja!!!,boga blek i det svirke...
ali! ALI! Najbolje sam se proveo na Exitu kad je gostovao MANU CHAO!!! E, tu sam odlepio...
Ubedljivo najviše POZITIVNE energije sam kanalisao na pravi način:)
Još WASP i Teda Nudženta da viim uživo, i mogu komotno dumrem polako

Lenny Kravitz u Budvi 2008me, ali me nije oduševio. Našibao se lijepo i onda je malo crn bio. koncerata, baš koncerata stranih izvođača nisam bio, sem na ovog. Zato sam već odvojio pare za Exit. ^^

The Cult 2007. na Tašu.

Da li neko zna nesto o ovom koncertu Vajtsnejka 1 jula u Areni?

Cujem kako trebaju da sviraju, valjda neka zajednicka turneja sa Dzudasima, nisam siguran.

Џудаси ће доћи сто посто на овој опроштајној туренји, само нисам до сад видео никакав инфо ни о њима ни о Белоушки...

Tek sad je AAAAAAAAA!

DŽUDASI?

Ajde javljajte svaki mogući trač ovde, keve vam. Umro sam klinički prošli put kad je otkazano.

Da!!!!!!!!!!!!!!Na njihovom vebsajtu pise da su prvog kod nas.....KACE JEBENI PRVI JUL!!!!

Стварно, првог јула код нас...
:))

TO BRE!!!!!!!!!!!!!! ALE ALE CEKAMO TE KOVERDEJLE ALE ALEEEEE.....!!!! :DD

ALE ALEEEEEEEEEEEEEEEEEE,ALE ALEEEEEEEEEEEE,KOVERDEJL KOVERDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLL

Потврдили и Џудаси. :)

Требало би. :)

I ja tako. Ako nadjem keš. lolo

Jel se zna okvirno koliko će biti karte?

Чек, заједнички концерт???

Едит: сад видим, до јаја.

Три и по хиљаде можда буде најјефтинија. Оно, за шугави задњи партер. По мојој процени.