Koncerti

  1. Uh,mislio sam da su Dzudasi i Belouske u pitanju.

  2. Препадох те, је л' ? :)

  3. Odma' sam u'vatio da guglam :) Jos ceo dan slusam nekakve vesti,pa sam posteno opljunuo i medije,jer niko nije javio :)

  4. Не, они су ок. А нијееее фер...

  5. A,gde je Apartman trebalo da gostuje?

  6. У мом граду. :)

  7. Ahaaa:) Umalo da pomislim da je u nekom drugom :)

  8. Стварно? :Д

  9. Da,bre.Jos se pitam,kud nadjose tamo da prave cert? :)

  10. Дошло људима да обилазе провиције.

  11. EKG razbio večeras, samo se serem na Bon Džovi, pišam se na onog ko ubacio u listu.

  12. Ja bio na koncert Mileta Kitića, sviro onaj iz metalika bubnjeve i onaj psviro gitaru pa mlatio glavom i sve kosa raji u pivo uletila jebo majku jes dobar Mile Kitić car je legenda ja ću dat da on mene oplodi dobar je Mile a gitarstu su naderali kad je izašo napolje ubili ga od batina jel im je zgadio pivu. Dobar je Mile.

  13. Pepersi 2007.

    Jesu ukenjali sa trajanjem ali je ekipa bila dobra a u provod se krenulo od rane zore, tako da je od svega ispala pustolovina - alkohol, gruanje po vozovima, kisa, blato, alkohol, svirka, alkohol, blato, guranje u vozu, alkohol..Alkohol..

    Zabranjeno pusenje 2008. Novi Sad..Na strazi pored Prizrena.........

    Nick Cave, arena 2008.

    Najbolja svirka na kojoj sam bio. Ubedljivo. Grekom mi kupe kartu za tribine pa sam morao da skacem na parter, pobegao u masu i cucnuo da me obezbedjenje ne izbaci. Coveku je bis trajao skoro kao prvi deo koncerta, davao je i dusu i srce, ispunjavao zelje. Popale se svetla, bend ode a on se vrati i otpeva jos jednu stvar. To je koncert, a ne ove profi odrade..

    Hladno pivo 2008. hala sportova Novi Beograd

    Naprasno otisao sa devojkom u koju sam se tih meseci zaljubio, na prepad, bez para, karata, sa flasom pelinkovca. Na kraju nam organizator koncerta iz cista mira da dve pozivnice, sretnem neke ljude koje dugo nisam video a izuzetno su mi dragi, uhvatim dve trzalice posle koncerta, bacim lika u obezbedjenje pred binu, i, i.. ;

    The austrealian Pink Floyd Show, sava centar 2009.

    Pretrnuo. Ovo iskustvo necu da delim ni sa kim.

    Goblini, sabacki letnji festival 2010.

    Najbolja sutka na kojoj sam bio. Zaradio podlive, puko mi nos, izgulio ledja i ruku do jaja na siljato kamenje pod nogama, drugaru puklo stopalo..Preziveli nekako i to.

    I jos par koncerata Hladnog piva, darkwood duba, dubioza kolektiv, Rambo Amadeus, partibrejkersi, orthodox celts, Rundek, letu stuke, Josipa Lisac, ritam nereda, massive attack, gotan project..

    Na EXITU od svirki - Fatboy Slim 2005, Morrissey 2006. Prodigy, Plant, beastie boys i Snoop dogg 2007. Does it ofend you yeah 2010.......I jos mnogo dj setova na dance areni.

    Omasio:

    Gogol bordelo (pizdim..)
    Manu Chao
    Santanu
    Underworld
    Ganse
    Leonarda Koena
    Tita i Tarantulu..Nesto cu ove godine da nadoknadim.

  14. E sad, treba da se ukombinujem kako bih otisao sa Musssashijem na Watersov The Wall u maju, na Santanu u BG i na EXIT da cujem portishead, Kejva i andervorld..I ko zna sta ce jos kvalitetno do kraja godine da nastupi. Ko zna, kako je krenulo mozda dovedu i RAGE AGAINST THE MACHINE. Tamo bih isao sa dairama.

  15. EKG razbio večeras

    Jel' sam ti rekao da ce da prave sutku na svakoj jebenoj pesmi :D

  16. Šta fali, bar bilo zanimljivo...
    Samo Peđa usrao RYLAH, preskočio strofu, i obrnuo stihove u Heaven & Hell-u, al' sem toga (i Babićevog isključivanja pedala onog gitariste) sve je bilo ok. I sem Bon Džovija. Serem se na Bon Džovi.

  17. Zmije i Dzudas Priest... Stiskam hiljadarku koju sam ustedeo do sad i nadam se da ce ih biti jos 5,6. A moram i da sakupim i za ekskurziju, nadam se da cu naci neki poslic preko leta da omogucim sebi sve te uzitke, mada zbog jebenih para imam nekih 10% sansi da odem na Zmije i ove koljace krava.

  18. Blago tebi, ja imam odvojenih 'iljadu za sve svirke ovde, i 'iljaduise'amsto za gekona (i još treba da uštedim) i nemam jebenih para za kartu, moram da tražim od svojih, a to me najviše nervira jer lupe neki nerealan uslov...

  19. Ma bilo kako bilo, ja moram da trazim kintu od mojih, ali sam recimo prosle godine za mesec dana uzeo nekih 9000 dinara od sezonskih poslica kao sto su nosenje gajbi na berbi visanja, i prodavanje lubenica za rucak i dnevnicu od 300 dinara, sa par napojnica od mijih jer sam im pomagao oko sredjvanja bresaka i prodaje istih, samo sto je sve to otislo tada na provod i zezanje, a sad bih dupe prodao za 6 crvenih.

  20. I ja razmišljam da odem da nosim gajbice ili tako nešto, 'oću da budem k'o onaj Miloševićev sin...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.