Raznorazna pitanja

  1. meni već 2,3 sata ne radi evo sad kao nešto počelo i to jedva

  2. Средиће се за неких недељу дана, можда и мање. Без панике. :)

  3. ja sam cuo da kajzen gasi vukajliju. reko je jebes pare nisam ovo napravio zbog toga. kaki kurac kake picke materine.

  4. Не, направио је због кликера:)

  5. Pa dobro zar je stvarno bilo potrebno da se uvede ovo pravilo da trebas imati 50 poena da bi okacio sliku, pa jbt trebao bi biti licni izbor oces pisati definicije ili kaciti slike a ovako te tera da pises definicije ??!!! Ja licno sam se ulogovao samo da bi kacio smesne(ili znaimljive) slike,definicije me neinteresuju stoga mi je ovo pravilo frustrirajuce i potpuno glupo (bez uvrede molicu) jer nemam vremena ni zelje smisljati defke i čast onima koji imaju ( ali samo dobre) !!

  6. Pa dobro zar je stvarno bilo potrebno da se uvede ovo pravilo da trebas imati 50 poena da bi okacio sliku

    da

  7. E da i slike i ti možeš da kačiš lololololo al ne možeš postere

  8. Ovo je REČNIK! Toliko.

  9. Došo blek sad si jebo ježa

    Sto da ?

    Jer nikom nisu zanimljivi fejsbuk posteri i posteri u posteru

  10. Nije trebalo javno da kažeš da te ne zanimaju definicije. Greška u koracima, fatalna...

  11. Jel neko zna dal' je pesma moj golube u originalu etno pesma ?

  12. Ako mislis na to,da li je namenski pisana za nekoga,odgovor je-nije.Pesmu je napisao Jordan Nikolic i nalazi se u zbirci narodnih pesama.

  13. Pitanje.Gdje mogu da skinem "The Chronicles Of Narnia" na srpskom.Fala unaprijed...

  14. zasto je seljak veseljak banovan?

  15. zbog vređanja valjda

  16. ćini mi se da je zbog nekakvog vređanja, mada nisam siguran.

  17. milice svi smo u problemu sa svojim mamama :)))
    izlaze tako postepeno od 52-59 :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.