Raznorazna pitanja

  1. Добро. Како се, онда, формирају погледи на свијет који нас окружује?

  2. Када су почеле да се користе пиџаме?

  3. Kad je postalo mnogo 'ladno.

  4. Korleone jel citas ti prvu stranicu, a ? Kamo ga pitanje? Os ban sad, a?

    Zasto okrugle pice uvek stavljaju u sestougaonu kutiju?

  5. Зато што би било много теже узимати их из округле кутије , биле би кнап унутра.

  6. Peki jel citas ti prvu stranicu, a ? Kamo ga pitanje? Os ban sad, a?

    Zasto samo ja postavljam pitanja ovde, da li si najmangup ako samo odgovaras ??

    :)

  7. Зашто се у тенису резултат не броји са 1,2,3 него 15,30,40...?

  8. zato sto ga izmislili englezi, a oni sve moraju da rade drugacije

  9. al ne drugačije dobro, nego drugačije naopako. ne znam zašto, ali skoro sam siguran da ima neke veze sa brodovima, čvorom, palcem i stogom sena. verovatno je i neki kamen u objašnjenju. a sigurno je neki derivativ od milje.

    vrlo prosto, kao i ceo taj sistem jedinica za koji su se uvatili ko pijan za plot.

    jolly good ol' chump. hope this helps! tut tut.

  10. Odakle potiče i otkad se koristi glagol jebanje?

  11. jebanje je staroslovenska rec koja je se koristila za radnju koja se zbivala kad srednjovekovni muskarac dodje kuci, zvizne dva tri samara zeni kao predigru, pa navali na poso. E taj poso, to se zvalo jebanje.

  12. Zasto sterelizirati iglice koje se koriste za smrtonosne inekcije ?

  13. korleone.. moraću da te ispravim to što si ti rekao je glagolska imenica, glagol se u infinitivu uvek završava na -ti ili -ći :)

  14. Крис се разуме у проблематику, нема шта :-)

  15. hahahaha pa nego šta :D

  16. Za tenis ste omanuli, francuzi su u pitanju :D

    Pa ukoliko je zatvorenik osudjen na smrtnu kaznu zbog silovanja 16 decaka uzrasta do 14 godina, a pre toga je u zatvoru lezao 20 godina zbog ubistva bivseg ljubavnika, velika je verovatnoca da je HIV + a kako u zatvorima, ne racunajuci Prizn Brejk seriju, ne rade zgodnemladelepe doktorke i sestre, nego neke babe pred penzijom, onda oni to lepo sterilisu pre i posle, kako se iste ne bi bocnule, onako corave i smotane, gde posle da se sude sa 65ogodisnjom babom umirucom sto od raka pluca sto od novounetog virusa hiva.

    Da li postoji vremenski raspored - plan voznje beogradskih autobusa i trola ili se to cuva duboko u arhivu, kako se ne bi narusio svetski poredak, kursna lista jena i berza Azijsko-Africke ekonomske scene?

  17. uze mi reč iz usta kristina:)

  18. hahaha ti si bas neki vickast :D

  19. hahaha da znaš da jeste :D

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.