Raznorazna pitanja

  1. Ovaj put sam bio mrtav ozbiljan, ali izgleda da me ljudi definitivno ne shvataju tako :)))

  2. baš se pitam zašto =D

  3. :) Auuu, procitah. Ali on je clasic nolifer, daleko je od najmangupa :) !

    Zasto piloti kamikaze nose kacige?

    :)

  4. Da bi mogli sigurnije da dođu do smrti.

    Zna li ko neki dobar sajt koji prodaje preparate za potenciju i ras' i podebljavanje onoga? Istražujem nešto, pa mi treba.

  5. Upravo si na tom sajtu.

    Znas li da se od litra destilovane vode moze cak i umreti ?

  6. Znam... popio sa jednom i stvarno sam umro :-)))

  7. @predrazinjo :) hahah..i ja isto :))

  8. Samo da rečem da je Murbi pogrešno s'vatio "pravila" teme, znači ne moraš da postaviš pitanje u svaki pos', ili kako je već on s'vatio. Jednostavno pitaš što te interesuje, pa ako ti ko odgovori odgovori.

  9. Je li supa aperitiv?

  10. Jok.

    Kako se stvaraju, tj - od cega nastaju sline?

    (nisam shvatao pravila, nego fazonskije je da uvek ima nekih pitanja da mi se mrdali postovi :) )

  11. Ne radi mi desni klik na Mozilu brouser, a na sve drugo radi, što može bit'?

  12. Nisi uskladio dll fajlove mozile sa miševim

  13. Prvo slovo azbuke i abecede

  14. Nešta čega se i slavko perović stidi

  15. Uuu, neki političar reka' da je nešto sranje i masa krenula da drka na njega.

  16. Ovo gore je metafora. Nista on nije rekao. Nebitno. Ali to meko š je smiješno. Ne vidjoh ga u gorskom vijencu

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.