Raznorazna pitanja

  1. Meko šj je smiješno? Reči to Poljacima. Moraš priznat' da щ, э (obrnuti znak za euro), i я, slovo preuzeto iz lošeg metal benda je vrh vrhova. A ne vidim da se u Srbiju isto piše sad i ka' što se pisalo u Karađorđevo vrijeme. I zar Ćirilo i Metodije ne stvoriše jednu ćirilicu i glagoljicu? Vidiš Ognjenpet, sve se mijenja. Lažem, da se sve mijenja, ne bi ja i ti ođe sad raspravljali oko nebitne stvari ka' što je obično slovo.

  2. Ne stvorise njih dvojica cirilicu. Nebitno. Ako se njegoš mogo izražavat bez mekog š vjerujem da i ti možeš. Nesumnjivo je da meko š postoji ne samo u dijalektima maternjeg nego i u dijalektima srpskog jezika ali je smiješno to uvodit u knjizevni samo da bi rekli nije ovo srpski jezik.

  3. Svejedno, napravio sam desni klik da mi radi, fala na ćaskanju.

  4. Kako se zove ona traka što se s njom obilježava do koje stranice u knjigu si doša'?

  5. Sta je jace : Pragnje ili Covekomedvedja svinja?

  6. Ja se lično dvoumim između čupakabre i vukova...e sad :)
    Pragnje je kralj životinja dok ne probam lava.

  7. dje da nadjem ful antivirus dzabe?

  8. Koji je dan danas?

  9. U jebote... kad pre sreda?
    Pa juče je još utorak bio!!

  10. Čini l' se mene, ili samo ođe po Balkanu postoje ležeći policajci? Nikad nisam u strane filmove vidio ležeće policajce po putu (osim ako nije neki horor film). Barem mislim da nisam.

  11. Има их свуда, али негде изгледају другачије... мање су оштри него код нас или буду у виду изгребаног асфалта...

  12. Ледени, ја користим овај антивирус http://www.free-av.com/
    и показао се као добар...

  13. Meśо, а што се тиче те траке за обележавање странице у књизи, мислим да се зове само трака или маркер за књигу док на енглеском постоји лепа реч за то: bookmark.

  14. Треба ми помоћ:
    Хоћу да повежем лаптоп и ТВ, како би могао да гледам филмове.

    На лаптопу имам VGA и DVI излаз
    На ТВ имам Scart, činč, eventualno S-video.

    Зна ли неко где могу (у БГ) да купим каблове или да их направим. У много радњи сам гледао, али их нема нигде.

  15. Мешо, ја већ годинама не користим никакав антивирусни програм(осим једног фајрвола) и комп ми ради одлично, а на интернету је неколико сати свакодневно. Закључак:антивирусни програми понекад више успоравају компјутере од самих вируса. Пробај.

  16. @Корлеоне како кажу паметно саветодавци - за све проблеме окрените вашег локалног набављача електронике

  17. Да ли је могуће да је ово била дефиниција дана? :))

    http://vukajlija.com/mobilni/11004

  18. Што да не? То је једна од најбољих дефки на сајту...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.