Raznorazna pitanja

  1. Odlican. Najbolji Windows do sada. Graficki neprevazidjen, a funkcionalno odlican.

  2. Ја мислим да није лош, с обзиром да је Њиндоњс... можда јесте најбољи до сада...

  3. Je l' bio neko u Beču? Ako jeste, je l' znate da li tamo postoje neke pank radnje i šta treba da obavezno da se poseti pošto idemo četiri dana na ekskurziju, pa da znam šta da sve posetim kad budem otišla, verovatno nikad više neću ići tamo...Ako neko zna bila bih mu zahvalna?

  4. usput mi preporučite i neku dobru farbu za kosu, verovatno ću da osedim dok čekam odgovor...

  5. Bio u Beču isto na ekskurziji, mada jedino blisko panku što sam našao jeste neka radnja metalaca i gotičara u onoj njihovoj čuvenoj trgovačkoj ulici (njihova Kneza Mihajla). Kad te tamo budu vodili možda ćeš naći radnju koju tržiš...

    Nisam ti baš pomogao al' ajde...

  6. Hvala, potražiću je.
    Ma i to je ok., bar nešto, kad već u Srbiji nema nijedne.

  7. E, zna li ko šta znači, kad čitaš etiketu nečega, ono malo slovo e koje stoji pored neto količine?
    Jedem čips pa me interesuje. =)

  8. ee kada ideš na exurziju?
    son, hvala na informaciji, i meni je trebala xP

  9. sad u novembru ili na proleće, sutra saznajemo....što?

    vukajlija nekad strašno baguje...

  10. zato što ja idem za nedelju dana :P

    kada se vratim dobićeš sveže informacije iz prve ruke ;)

  11. e, blago tebi!
    nas zezaju već dve nedelje, niko da nam kaže kad tačno idemo...
    Ono što sam čula je da tamo svi znaju srpski, tako da pazi da ne izvališ nešto, biće trulo kad provališ da su te svi razumeli.:)
    Znam da koga god da pitam kako je bilo na ekskurziji i šta tamo ima, većina nema blage veze, ali uvek mi kažu samo da tamo svi znaju srpski.
    Koliko ostajete tamo? Baš super, dobro što sam se setila da pitam...

  12. 6 dana, ali nisam samo u Beču. Već Budimpešta, Prag, Beč. :)

  13. 6 dana, ali nisam samo u Beču. Već Budimpešta, Prag, Beč. :)

  14. @lami imas jednu prodavnicu koju sam ja video, a kao sto rece sonoftomorow nalazi se na pocetku te glavne trgovacke ulice(Mariahilferstraße) i nalazi se u podrumu hostela Westend, a odd ostalih stvari koje treba da se vide tu ti je Stehansplatz tj prvi becki okrug, prater to ti je kao ogroman luna park itd. A sto se srpskog tice tu jesi u pravu mnogo nasih je ovde, tako da pssst kad lupas nesto...

  15. hvala, pokušaću da je nađem!:)
    baš jedva čekam da odem, mora da je super tamo, još sa društvom...

  16. Postoje li ljudi koji nisu uopšte seksualno orijentisani? Naprimer, ne privlače ga ni žene ni muškarci, pa ni životinje, nego kad mu se napune jaja, gleda u nebo i bači ga. Ozbiljno pitam.

  17. Може ли неко да ми процени/израчуна колико је )отприлике) времена потребно да се на тастаури откуца 1 600 000 карактера (слова, бројеви и спејс)?

    А да узмемемо да је брзина куцања:
    боље од кеве а лошије од клинаца који куцају смс без гледања. Значи негде просечна...

    И да буде без паузе и без backspace.

  18. То је хиљаду преводилачких страна. Много, бре. Боље од кеве... Хм...
    Неких 48 сати? Значи, ако цепаш 8 сати дневно, стижеш за неких недељу дана.

  19. Evo, ja probao sad da izvršim eksperiment. Prosečan sam kucač ( 4 prsta desne ruke i kažiprst leve ). Rezultati: 3, 75 karaktera u sekundi, odnosno 0,27 sekundi za jedan karakter, e sad, to puta 1 600 000 = 426 667 sekundi, tj 7111 minuta, tj, 118,5 sati, tj skoro 5 dana :).

  20. Нешто си ти ту зајебао. :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.