Raznorazna pitanja

  1. Хвала...
    Па није тако много колико сам мислила :)

    Јер ми 1 600 000 карактера делује баш импозантно, мислила сам да је то много више времена :)

    А сад следеће питање:

    Занима ме шта ви мислите, колико просечни корисник интернета откуца карактера за један дан? (Кад кажем просечан - да рачунамо оне који пишу блогове и оне који више играју игрице па чешће користе миш него тастатуру)

    Ја мислим око 2 000.

  2. Moguće, jedan eksperiment je premalo. A možda i nisam merodavan po brzini kucanja :).

  3. Kapiram da je Dzimi u pravu, mozda da se otegne do 10 dana. Ne vise od toga. I zastajaces i popices kafu i njakaces telefon...
    Naravno, bez black hole-ovog rahiticnog kucanja. :D

  4. Џими, мислиш да је 5 дана колико рече блек хол много или мало?
    тј. мислиш да споро или брзо куца?

    А, да нисам напоменула у претходном питању да не буду насумични карактери већ смислен текст :)

  5. Па, мислим да је много. :)

  6. Zašto Ivan Bosiljčić opet pravi koncert?

  7. Džimi, ti sviraš gitaru, pa moguće da imaš brže prste :). Kucao sam smislen tekst, sa velikim slovima na početku rečenice. Sve regularno. Nek proba još neko, pa da uporedimo.

  8. $Хипнос: Зато што је тражен од стране милфица. :)
    $Блек Хоул: Ма, куцам брзо, али много грешим, и неправилно куцам.
    Е, али ту има још један битан фактор, а то је да ли гледаш из нпр. куцаног текста, па прекуцаваш, или ти него други диктира. Ја сам оних 48 сати навео за идеалну варијанту кад неко други диктира. :)

  9. Ih, Džimi, pa zar samo zato? :)

  10. Ja sam kucao Krvavu bajku, malo sam se prisećao stihova dok sam kucao, moguće da je to uticalo na brzinu :).

  11. $Хипнос: Па, не знам. Је л' ти пада на памет нешто друго?
    $Рупа: Где баш то нађе?

  12. Možda zbog para? :)

  13. Ma nemam pojma, to mi prvo pade na pamet :).

  14. Него, људи, како су се звале оне беле бомбоне (свилене чини ми се, а можда и нису, али су дефинитивно имале укус као оне од беле менте) које су биле испуњене неком чоколадом?

    Нисам скорије куповала бомбоне, можда их и има још увек у продаји...
    иначе су биле врх! :)

  15. mislim da su bile svilene...bile u bojama, pastelnim, ako se ne varam...a kako su se zvale bombone sa udubljenjem u sredini, bele okrugle, pakovane u papir, kao pepermint?Hrvatske i na slovo R mislim da im je pocinjalo ime...

  16. Ма биле су, чини ми се, и неке куповне а не само оне вашарске свилене...

    А ја се не сећам тих на слово Р...

  17. ja sam volela one maline crvene i crne sa zeleom unura...i sada su mi omiljene:)))uf, moram da ih potrazim...A bombone u obliku kamencica, raznih velicina, sa ukusom mentola?

  18. @elenna
    ...što ostavljaju boju po prstima...?

  19. Milky bombone su najjace od svih!!!

  20. ne stignu ni da mi oboje prste, ja ih odmah ponjupam...ne secam se da li kamencici boje prste, a maline ih malo i boje:)))) Gde mogu da nadjem dobra sigurnosna vrata a da nisu kineska?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.