Raznorazna pitanja

  1. А мало српскије? :)

  2. Зашто лети сви желе да седе у башти када је унутар саме кафане много свежије будући да клима пичи?

  3. Џими, ја мислим да то можемо назвати Црни прозор, или комадни центар, или Дос...

  4. Славко ваљда зато што хоће да гледају добре пичке што пролазе унаоколо...

  5. Ааааааааааааааааааха! А оно "ајмо у башту на свеж ваздух" је само изговор.С
    Сваки дан нешто ново научим.
    'фала :)

  6. Нема на чему! А мене занима зашто се сат носи на левој руци???

  7. Да можеш да погледаш у њега док пишеш:)

  8. Који је највећи број ципела/патика који се прави?

  9. Који хоћеш, праве се по наруџбини. Али мислим да је серијски највећи 53

  10. Da li neko zna u kom filmu (novijem) neka glumica peva merlinkinu Happy Birthday Mr President i izvodi striptiz ako se ne varam?

  11. Јел постоји неки ефикасан лек против уједа комараца и јебеног свраба који он изазива?

  12. Postoji, kupuje se u apoteci u vidu neke bele tecnosti, mora da se mucka :)
    Secam se kad sam bila mala da me je keva mazala, ako se neko seti nek napise,
    ja cu ujutru da zvrcnem kevu, sad je malo kasno :)

  13. ima autan,ali on samo odbija komarce.

  14. ne, ovo je bas lek, prave ga apotekari po receptu, ima samo onu nalepnicu sa nazvrljanim imenom :) ali zato rastura kako deluje, nista te ne svrbi :)

    autan je mejnstrim :D doduse kod mene ne deluje bas a i miris ubija i sisare a kamoli insekte...

  15. U,nisam to znao.Jedva cekam da saznas ime,i meni vise idu na q!

  16. Preporučujem mrežice na prozorima i crne čarape sedmi dan.

  17. @ Пеки

    Дуван. Пропуши, ако ниси до сада.

  18. Da li postoji u engleskom jeziku stručan izraz za stavljanje velikih slova ispred svake reči?

    For Example, Typing Like This Is Pretty Annoying.

  19. Зашто је среда среда, а није у средини недеље, већ је четвртак у средини недеље....

  20. среда је средина радне недеље, а мислим да је добила име по рачунању седмице по којем је недеља први дан у седмици...бар ја тако мислим...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.