Raznorazna pitanja

  1. Јесте средина радне недеље, али пре 1000 година није било радне недеље, а и да је недеља била први дан, шта ћемо онда са четвртком и петком???

  2. wojtek
    pre 11 sati

    @ Пеки

    Дуван. Пропуши, ако ниси до сада.

    Никад.

  3. Која земља има најслабији приход од туризма?

  4. Ја ћу да кажем Свазиленд, они су тотално у курцу, мада можда која душа заврши тамо у току Светског првенства.

  5. Сомалија? :))

  6. Somalija prihoduje na osnovu horor turizma, obilazak ratnih ruševina i ostalo, ne zezam se...a ko ima najmanji prihod od turizma, bem li ga, al mislim da ćeš ođe nać odgovor
    http://www.nationmaster.com/graph/eco_int_tou_rec_cur_us_pergdp-receipts-current-us-per-gdp
    Nigerija!

  7. Чекај , па нас и нема на тој листи...

  8. Da li je neki Amerikanac, mozda, ikada (bilo kada), posetio Srbiju?

  9. e, Peki, nas nema na mnogaja mesta :)

    hipnos, nema na čemu...

  10. Jel bi mog'o neko da mi nadje nesto o macinoj travi (Valeriana officinalis) sa podacima o plantaznom gajenju, etimologiji i razmnozavanju. Nigde na netu nicega nema.

    Unapred fala. :)

  11. Како, бре, нема?
    http://en.wikipedia.org/wiki/Valeriana_officinalis

    Ево ти, па бирај језик. :)

  12. Iju! Fala Dzimi, sad cu da trenslejtujem. :)

  13. Ima ti na sajtu marihuana društvo dosta o tome na srskom i ima na youtubu kako se mačke ponašaju od toga. Smijurija dobra.

  14. Zašto cigare iste marke 100s nisu skuplje? Jel lošiji duvao?

  15. Zasto ja nemam 21 prst nego 20?

  16. Sta je rasperementalizacija?

  17. Ne ponasaju se samo macke tako od macine trave, vec i ljudi takodje, ako ih pravilno doziras.

  18. Nema postavljanja pitanja dok ne dobijem odgovor. Ja sam čuo da na ljude djeluje opuštajuće, da bolje spavaju i da imaju živopisne snove. Nisam čuo da onako poblesave ko mačke.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.