Raznorazna pitanja

  1. @elenna

    Те у облику каменчића су Rocky бомбоне и одличне су за украшавање торти :)

  2. daaaa...hvala...rocky:)))

  3. Zašto nisu dočekali odbojkaše ispred Skupštine, kao sve ostale sportiste ovog leta gospodnjeg?

  4. Nisu uzeli medalju :).

  5. Izvini, Blek, a otkad srebro u Svetskoj ligi nije medalja? :)

  6. I to druga za redom.

  7. Sto neke ribe ne daju mindze iako lepo pitas?

  8. Aha, tačno, to sam prevideo, ali to je bilo na domaćem terenu, pa možda zbog toga :).
    Tulumbac, promeni taktiku, nemoj lepo da ih pitaš, možda više vole grubu igru :).

  9. tulumbac, možda je mindža začepljena, ja bi to proverio:))

  10. koliko dugo muškarac ne sme da ima sex ako je operisao bruh?
    doktori?? odg:)

    (Odgovor doktora) - Zavis s' kim

  11. Koliko smem da pojedem belog luka a da mi ne bude zlo???

  12. @ Đavolica: zavisi od toga kolika je bila ta kila i na koji način je operisana, tako da je najbolje pitati hirurga koji je uradio operaciju. U principu, ne bi trebalo da se napreže dok rana ne zaraste, dok se ne skinu konci. A posle postepeno. Nemoj da on baš sve radi sam, pomozi mu :))))

  13. @zeka - Nisam pametan.
    @prvi srpski vampir - Dok možeš normalno da razmišljaš ti jedi. Kad ti se učini da nisi sav svoj onda batali.

    Zna li neko srpski naslov za film La jetée (1962, Chris Marker)?
    Ja ga nisam uspeo pronaći.

  14. La jetée znači nasip ili bedem, koliko ja znam. Mada, s obzirom kako naši prevode, verovatno nije. :)

  15. Našao sam originalne nazive na par jezika. U prevodu sa tih jezika je ili nasip, ili terasa, ili stub, ali nigde nisam pronašao na srpskom. Dobro znaš francuski ako ti je nasip pri površini. Inače meni za te stvari služi gugl translator, ali ovo će najbolje znati neki filmofil. Hvala Hipnos u svakom slučaju.

  16. Opet pitam, ljudi, zna li ko šta na ambalaži pored neto težine znači ono malo slovo e?
    :oseća se zapostavljeno:

  17. Изгледа да је много тешко питање :)

  18. То је скраћеница која означава реч estimated (=процењено, отприлике) и користи се код износа тежине, и, упрошћено, значи да нема баш тачно 50 гр. на пример, већ можда мало мање или мало више :)

    http://en.wikipedia.org/wiki/Estimated_sign

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.