Raznorazna pitanja

  1. Ocisti ventilatore na procesoru i grafickoj kartici od prasine, pregrevaju se pa se zato gasi.

  2. nema logike da se pregrevaju od ju tjuba ali meni je resilo taj problem.

  3. ok...hvala...ma čistio sam ja to, pokušavao razne stvari

    ali ovo sranje se gasi i kad pokrenem neku igricu (na primer moorhuhn, neku toliko prostu, ili čak PES6, koja je baš odrtavela verzija, ali opet spada u domen nekih igrica koje su bez problema radile, znači samo se restartuje, pokaže da se oporavio od sirijus eror i tolko)...inače, winamp, gom player fore kad pustam filmove i muziku s kompa rade besprekorno...ja mislim da ima neke veze s fleš plejerima, a što je bilo zanimljivo do pre dve tri nedelje pustao sam jutub klipove, ali ako povećam window, restart automatski...sad ne mogu ni to :)

  4. grofe, i meni se to dešavalo. proveri imaš li virus.

  5. Evo već sat i nešto proveravam sa neki eScan Anti Virus, jer sam proveravao s avastom i ne nalazi ništa, sad će da završi, našo j enke greške, pa ću da isprobam...mada nisam neki optimista...

  6. Jesi probao sistem restore?

  7. Zasto deca koja se dobiju u incestoidnoj vezii cesto bivaju deformisana na razne nacine?

  8. Jesi probao sistem restore?

    Pre nekih sat vremena sam i to probao. (To je valjda ono u Properties kod My Computer pa štikliraš i odštikliraš, ovo pišem jer možda nisam pravilo uradio, ili sam totalno omašio)...

    Ma nema veze, hvala svima, snaći ću se nekako, evo baš sad sam završio sa još jednim skeniranjem i opet je restartovao komp...

  9. Влајко, имам исти проблем. На мегавидеу ми гаси. И кад пробам неке игре, једноставније, типа Зуме, исто, и флеш плејер. Пре пар година ми је исто то радио па сам променио матичну. Испало је да су кондензатори (ако се то тако зове) на њој зајебавали. Провери да ли су им врхови испупчени. Ако јесу, онда се можеш поздравити са њом :(
    А може бити и ово што прст каже. Пробај да скинеш поклопце са кућишта, па види шта ће да каже.

  10. Имам ја једно питање. Треба ми неко ко се бавио декорацијом дрвета. Дакле, имам једну гитару коју ћу скроз да модификујем. Треба за почетак да скинем врат и лак са њега, истањим га за пар милиметара, али то је небитно. Кад то завршим, хоћу да напишем и нацртам нешто са задње стране врата, као и на глави, па ми треба савет. Које се оловке/фломастери користе за писање по дрвету (конкретно је овде јавор у питању) и где може то да се купи? Треба ми јака црна боја која неће да се оштети или раствори кад је после пређем провидним лаком.

  11. Sistem restore je na start> all programs > accessories > system tools > system restore.

    Izaberes neki datum kad si siguran da ti je sve radilo kako valja i trebalo bi da nemas vise problema.

  12. koriste se boje, nisam sigurna koji je nas prozivodjac najbolji, koje se nanose cetkama(bitno je da bude premaz), bilo sta sto bi naneo flomastreom(postoje razni flomasteri ali oni sluze za popravku ogrebotina na drvetu sluze u sustini da premazu materijal kojima je ogrebotina isunjena, git na primer), drvo bi previse upilo.ivice crteza bi bile razmrljane. za prvu skicu mozes koristiti bilo koju grafinu olovku. e sad mozes i potpuno drugom tehnikom, pirografijom. Zagrejes neku metalnu iglu ima raznih spravica, lemilica, i time sagorevas drvo. Veoma kul izgleda, blago je reljefasto.

  13. CN, свиђа ми се та идеја о пирографији, нисам се тога сетио. Трухиљо има тако нешто на својој гитари:

    http://i211.photobucket.com/albums/bb141/openloveknot/april%20punkglobe/ChloeTrujillo5.jpg

    Захваљујем на предлозима! :)

  14. Aha, pokušaću prvo ovo što kaže mali prst, pa onda ću da vidim da li delim istu sudbinu ko i GM.

    Hvala, ljudi.

  15. Imam pitanjce. Imam video kasetu sa kojekakvim snimljenim stvarima i hoću da snimim pomoću TV kartice na komp, ali, iako dobro izgleda kad pustim na TV-u, na TV kartici izgleda očajno! Šta da mu radim? :(

  16. BTW, mali prste, znaš šta je sad problem.

    Kad sam ja reko ovo:

    Pre nekih sat vremena sam i to probao. (To je valjda ono u Properties kod My Computer pa štikliraš i odštikliraš, ovo pišem jer možda nisam pravilo uradio, ili sam totalno omašio)...

    uradio sam ja ovo, jer sam skenirao nekim čudima ovaj kompjuter i dobio neku grešku ili neki virus u system volume information(valjda) i preporuku da na taj način rešim tu stvar. I stvar je rešena :) ali je sad problem što kad klikneš na Turn off, moraš da potvrdiš na Yes, a sam kako da ga nazovem "dijalog" te upozorava da ćeš samim tim što klikneš na Yes, da dobiješ ovo: "You have chosen to turn off System Restore. If you continue, all existing restore points will be deleted, and you will not be able to track or undo changes to your computer."

    Što znači da sam se zajebo, jer ja to nisam ni čitao, kliknuo Yes, i završio posao.

    A kad sam rešio da te poslušam da vratim datum, ja nikako ne mogu da ga vratim na neki momenta pre 13/07/2010 u 15:13 :)

    Jbg, neznanje se plaća :)

    Sad pošto sam u nemogućnosti da poslušam malog prsta, ajde da vidim koja je šema s tim kondenzatorima, ako ne teraj kod dijagnostičara...

  17. Imam pitanjce. Imam video kasetu sa kojekakvim snimljenim stvarima i hoću da snimim pomoću TV kartice na komp, ali, iako dobro izgleda kad pustim na TV-u, na TV kartici izgleda očajno! Šta da mu radim? :(

    Како си повезао видео рекордер са картицом? Преко антенског или преко чинча/скарт кабла? И у ком смуслу очајно? Опиши.

  18. Preko antenskog, ali sredio sam, nije lepo bio podešen kanal za video rekorder. :)

  19. Влајко, скини поклопац са кућишта и баци поглед на матичну.
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/84/PSU_Caps.jpg
    Ако су ти кондензатори као онај плави скроз лево (није набубрио), онда су у реду. Ако имају оно жуто срање на врху онда су покојни. А ако су као онај велики, плави, дебели на средини, мало испупчени, значи да полако рикњавају.

  20. Vlajko, kondenzatori mogu da se zamene, ali ne preporučujem da to radi neki krpiguz majstor.
    Sistem Restore je ponekad koristan, ali ne može da reši probleme u samom Windows - u, ukoliko je problem sa njim.
    Ako imaš neke bitne podatke, bekapuj to i obaraj sistem, ukoliko nisu kondenzatori u pitanju.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.