Raznorazna pitanja

  1. GM, bezmerno ti hvala. Ali nisu kondezatori u pitanju, ispitao sam ih.

    Vuče, hvala opet, al ja nemam više snage da dižem i obaram sistem na ovom kompu.

    Nekako mislim da je grafička. Reko sam jednom liku kojeg površno poznajem da mi sačuva neku polovnu za nedelju dve ako mu naiđe i to je to.

    Mada mogo bi i novom informacijom da vas "počastim": Igrice a najverovatnije i jutub otvara u manjoj rezoluciji, npr Moorhuhn radi na 800x600, a na 1024x700jebem li ga koliko, ne radi...grafička je definitivno.....

  2. Која је најраспрострањенија раса паса на свету?

  3. А неки мало раснији?

  4. Лабрадор... или кокер... или вучјак... или... ал доџ је закон!

  5. Ima li ovden nekog ko se profesionalno bavi pevanjem?
    Treba mi jedan savet (tehnički) u vezi sa istim, pa ako je neko voljan da pomogne, može mi se javiti ovde ili na pvt.

  6. E, ovako, nadam se da ce neko uspeti da mi pomogne. Cuo sam stvar, ne mogu da je pronadjem, a bas mi se mnogo svidela. Ne razumem se duboko u elektronsku ziku, tako da ne znam koji je pravac tacno. Valjda je neka psidza. U svakom slucaju krece neki istripovani glas (sto je verovatno semplovano, posto mi deluje odnekud mnogo poznato). Deluje bolesno i izaziva paranoju. Svega sto se secam od reci je: "Place where your dreams become reality". Na kraju strofe ide nesto: It's mine, ili it is in a mine, ne bih mogao tacno da se setim.

  7. Primetio sam da kada god žvaćem žvaku, usta mi se suše. Da li neko zna zašto je to tako?

  8. Pa verovatno dok žvaćeš žvaku često otvaraš usta.Vazduh koji cirkuliše isušuje sluzokožu na usnama, slično kao kada dugo pričaš.
    Ovo je laičko objašnjenje, verovatno nema veze sa mozgom.

  9. Zvaćem zatvorenih usta, naravno.

  10. E jebi ga sad, neko jednostavno ima takve usne i gotovo.Nisi jedini, veruj mi.

  11. tihi.
    Kad metes zvaku u usta pljuvacne zlezde ti se nadraze jer su receptori za ukus provalili da si turnuo nesto aromaticno. I ona su ti u prvim minutima zvakanja zvake usta puna pljuvacke. Posle nekog vremena prezivanja te gume pljuvacne zlezde provale da ih zajebavas i nece vise da luce pljuvacku jer kapira organizam da ne gutas. Tad ti rade samo zubi i zeludacna kiselina.
    I da zvaces zatvorenih usta zvaka je nesto najgore sto mozes da uneses u svoj ogranizam. Em izgledas ko prezivac em ces da zapatis cir na zeludcu.
    p.s. Ovo sve sto sam rekla je produkt mog kratkog razmisljanja na zadatu temu. mozda je pravo naucno objasnjenje bolje.

  12. треба ми хитно програм којим могу да снимим рад на рачунару...знате шта мислим???

  13. е хвала ти! мислим, могао сам и ја да тражим на гуглу, ал нисам знао како се то зове! :)

  14. Хаха, верујем ти, него нисам хтео да ти препоручим неки шер-вер који није ни за курац. :)

  15. Repetitio est mater studiorum - латинска народна или је изречена од стране појединца?

  16. Нестала ми је она иконица што означава језик у language bar-u (En, Sr). Укључен ми је language bar, али је празан. Могу да мењам тастауру са латиничне на ћириличну само преко шифт+алт. Кад одем на риџнал енд ленгвиџ сетингс у контрол панелу, не могу да отворим подешавања за ленгвиџ бар (поље је изблеђено). Зна неко како да наместим то?

    http://www.e-nihongo.net/japcomp/jap_xp/images/bar_again.gif
    Ово поље не могу да отворим.

  17. И мени се то десило. Али ја користим леви шифт+алт да пребацујем са језика на језик јер ме мрзи да то решавам :)