Prijava

Сисај Лелек, то не спада у жанрове које ти слушаш. Лоло

Meni je flojd je takvo sranje, Gilmur je narkomančina veća od Mladenovića, pucao se heroinom kada niko nije. Roger Waters je bolji pevac od David Gilmoura. I brate ako bend ima Pink u imenu, sve je već rečeno.
KILL IT BEFORE IT LAYS EGGS!

Realna spika Eleče. Uvijek PINK nikada FLOJD!

Kakvi ste paceri svi do jednog haha.
ШТО СОВАКИМ ЖАРОМ КОЈИМ БРАНИТЕ СВОЈЕ МУЗИЧКЕ СТАВОВЕ НЕ БРАНИТЕ И СРБСТВО ИЛ КОСОВО А БРЕ?
Кизо, нисам заборавио наш договор, не брини!

ШТО СОВАКИМ ЖАРОМ КОЈИМ БРАНИТЕ СВОЈЕ МУЗИЧКЕ СТАВОВЕ НЕ БРАНИТЕ И СРБСТВО ИЛ КОСОВО А БРЕ?

TO SEKTALIKE NISU SRCE SRBIJE!!!

Kakvih postova ovde ima leb te jebo. Znam dosta ljudi koji ocenjuju druge po tome koju muziku slusaju i to su kreteni. Sad kao ja necu se druzim sa nekim sto slusa nesto razlicito od mene.i to raspravljanje je debilno. Svakom se svidja ono sto mu se svidja i ajde ok je i to deljenje ljudi prema muzici kad imas 15 godina ali sve posle toga znaci da si debil. Na primer vecina koja slusa rok je pocela sa ribljom corbom i kasnije je prerasla to i dosti njih sad pljuje riblju corbu, to je debilno. Ja sam poceo sa njima, sad ih ne slusam ali ih ne pljujem. Ili na primer rammstein bidim neko ih pljuje jer pevaju na nemackom a meni se bas zbog toga svidjaju jer volim nemacki i bio sam na koncertu i sada opet dolaze i bicu opet iako ih ne slusam kao npr sto sam ih slusao kad sam bio dosta mladji(da je tada bio koncert, mislim da bih svrsio i dao brdo para da budem na koncertu). Bio sam kad su bili i bg i bilo je ok ali da su bili par godina pre toga mislim da bih bio presrecan, sad opet dolaze i ici cu jer ih i dalje slusam a i onaj nastup treba da vidi i ko ne slusa njih.