Prijava

Concrete Sun i Goribor su dobri, ovo ostalo je njah.

Слушао сам све горе наведене бендове, мени је то све на исти шаблон.
Мало неког благог дрекања понегде, скакање около, рибе дрве басове и бубњеве, све ми је то вештачки и безвезе. Још кад видим оне хармонике и трубе и униформе и Јелен топ 10 и дебилне скоро високо буџетне спотове, згади ми се тај њихов рокенрол који они желе да оживе. Боље да га оставе да на миру иструне.

A za sve ove što seru po blek i det metalu... Pokušajte da slušate pesme i muziku uopšte, a ne samo da vam zvuk dopire do ušiju i ulazi u vaš kretenski mozak.

Покушао сам ја да слушам и текстове сам чак читао, сви се своде на шатро митологију и мистику која нема никакву поенту, што се музике тиче и није толико лоша, али је продукција у 99% случајева као да је снимано преко телефона тако да мораш да прихватиш да ми... Ае да не падне бан. Мораш да прихватиш туђе мишљење.

мало неки нехејтерски пост:
ја иначе не слушам рок музику, али ове батице ме одушевљавају.
нису ни позери, ни геј, није ни неки тежак рок. предобри су. ФТ ИСЛАНД!!"!231!1
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5aFQSHQ3Gnw

И так'е геј бендове не волим.

Слушао сам све горе наведене бендове, мени је то све на исти шаблон.
Мало неког благог дрекања понегде, скакање около, рибе дрве басове и бубњеве, све ми је то вештачки и безвезе. Још кад видим оне хармонике и трубе и униформе и Јелен топ 10 и дебилне скоро високо буџетне спотове, згади ми се тај њихов рокенрол који они желе да оживе. Боље да га оставе да на миру иструне.

Dečko, Konrit San je sladž/grandž, nešto kao Down, a Goribor je neki alternativni, grandž kurac palac, nema nikakvog skakanja, riba ni harmonika.

Покушао сам ја да слушам и текстове сам чак читао, сви се своде на шатро митологију и мистику која нема никакву поенту, што се музике тиче и није толико лоша, али је продукција у 99% случајева као да је снимано преко телефона тако да мораш да прихватиш да ми... Ае да не падне бан. Мораш да прихватиш туђе мишљење.

Slušaj Death, poslednja tri albuma, produkcija i muzika su vrhunski, a tekstovi takođe.

Moraš biti blago retardiran pa da mrziš Pink Floyd, Panteru ili Tool kao neki.

Исправка чаче, не благо него жешће ретардиран. Пинк флојд или не капираш или никад ниси слушао, Пантера и Тул је другачија ствар али суштина је слична.

едит

Имао сам прилике да слушам лика који је петнаест минута кењао како је Дип Прпл пролив од говнета, једина ствар коју је знао је чајлд ин тајм наравно, неки људи кењају а немају везе с мозгом, не узимајте им за зло.

I da je čuo samo Čajld in tajm, dovoljno je da kaže da DP kida.

Ал' знаш какве је он усране аргументе имао, кажем ти, причао је петнаест минута причу у којој има свега осим смисла, ко она багра што се покупи код Лее Киш па заједно крену да кењају, или они ликови са јутјуб коментара који серу како треба да се форсирају нове ствари јер су старе из времена које је пршло, још кад се машио убер креативних синтагми попут мезозика и горњег палеолита..

A jebovasljeb, zar vi stvarno određujete i merite ljude prema muzici koju slušaju? Kako možeš vređati čoveka samo zbog toga što je rekao da voli ili ne voli neki bend, jeboga zar trošiti vreme i živce na to? Nekako mi to em kombinacija bapskog mentaliteta a i detinjanja. Bapskog, jer od sveg vremena i svih korisnih stvari na svetu trošiš živce i vreme na to šta drugi ljudi slušaju ili ne slušaju, a detinjastog jer me podseća na period u osnovnoj školi kad smo se delili na one koje imaju biciklo s brzinama i one koji imaju običan starinski. Na stranu što vas trolujem da je Pantera govno (ne slušam, nemam stav) jer mi interesantno kako zakrvavite zbog tako marginalne stvari, stvarno nemam ništa protiv ljudi koji slušaju neke meni ne tako bliske stvari, pa i da se radi o remiksu Bađija, Vagnera, Nirvane, ciganskog udaranja šerpicama po putu i prdenja dvogrbe kamile. A i da mi kažu nešto protiv krajiške muzike, samo bi se lakonski nasmejao jer su nepreldžije, a ne bih se svađao i palamudio. Boli me kurac savršeno. P.S. Hipsterluk ovde preljevaaaaa!

Ne merimo time, al za neke bendove je kao da kažeš da ne voliš čvarke fazon. Jednostavno ne može.

Луксе, ако човјек слуша ове најмлађље гранд усране цаве што Саши Поповићу лижу штроку с курца за једну пјесму о њему могу сам да скројим мишљење за секунду.

Al' ste dokoni dečkići ;-)

Ko misli da je Pink Floyd los, neka mi se javi da mu pojasnim par stvari.

Dečko, Konrit San je sladž/grandž, nešto kao Down, a Goribor je neki alternativni, grandž kurac palac, nema nikakvog skakanja, riba ni harmonika.

Говорио сам о свим бендовима које сам навео. Ова два (и још по неки) не одговарају мом опису, али их сврставам у нешто што не волим и што ми се не допада, јер ми је једноставно безвезе и немаштовито и некреативно.

И Вера Матовић.

Да не бих ја прољевао своја говна овде, Чаче, хоћу рећи да је дебилно да имаш бенд где ћеш се обазирати да све буде максимално професионално снимљено, где ћеш пазити какав ће да ти буде омот албума и да то мора опет да буде професионално, где ћеш водити рачуна да се фино обучеш за свирку или концерт, а да те за искреност у тој музици боли курац.
Не мере то тако. Ево, тај Консекрејшн тражи паре од фанова да сниме албум, а заузврат добијеш да вечерас с њима или да им присуствујеш на проби. Више волим оне који сниме музику на касетофону па сами шире свој материјал и таленат.

Mr.RaleQ
Ko misli da je Pink Floyd los, neka mi se javi da mu pojasnim par stvari.

ne mislim da je loš, dalekoooo od toga, ali ne privlači me taj zvuk. jebiga, tako je kako je, nije PF za svakog.

inače, rečima odnosno objašnjavanjem ne možeš da pojasniš nikome muziku brate. muzika se čuje, pa se tek onda sluša.
edit -

muzika se čuje, pa se tek onda sluša.

haha, asam se posro ovde hahah

MANIJAČE MLADENOVIĆU!