Prijava

Da se ogranicenje na 5 definicija primenjuje i na obrisane definicije! Znaci, ako je neko napisao 5 def, pa dve obrisao ili su mu obrisane, a tri ostale, to je to za danas. Ovako, imamo situaciju da neki clanovi pisu defke, pa cekaju kako ce da se glasa, pa ako dobije vise minusa nego sto im se svidja- brisu, pa pisu nove itd, itd. Mislim da bi ovo dosta doprinelo da se smanji produkcija gluposti, jer teoretski, neko moze da napise 50 glupih definicija danas. Mislim, pisi - brisi, pa dok neka nekako ne prodje.

:čekam da čujem još reakcija:

:ceka da se hiperproduktivci oglase i popljuju predlog:

Ma sta ima da se ceka, samo napises: Uvedeno samovoljom kaizena! :)))

Podržavam. (moj glas vredi kao dva, jer sam najmlađi mod)

polako sestro,cekaj da ja budem mod pa nece vise biti 2 glasa,:))))))))))))00000

Moze. Dobar predlog 2pi.

Sto da se ogranicava, meni je cool da citam bilo sta, lepo mi da dam plus, isto tako i minus. Mislim da to navedeno rade pocetnici, koji nemaju uvid u celokupnu sliku, pa vezbaju, pisu/brisu- al zato su tu "stariji" da ih "oprave". A i nakon nekog vremena svima ponestane ideja, pa se to omanji- pa krenemo da pisemo sve i svasta po forumu, umesto da mu ga damo po defki... Meni bre dosta sankcija, dajte ljudima kreativnu slobodu!

ja sam protiv.
nek svako puni groblje koliko hoće. brisanje loših sigurno neće "naškoditi" groblju, samo će ga poboljšati :)

pa šta ako ljudi isrobavaju i brišu loše ocenjene? lako je vama iskusnijima da kažete kako da se definiše, velika većina vas zaradi 10ak pluseva samo na ime, hoću da kažem da novi član treba da uživa u svojih JADNIH 5 definicija, a ne i to da mu/joj se ukida.

Zamislite da tek dođete na sajt, napišete i obrišete 5 komada (jer nemate pojma da morate da pazite na svkai korak) i onda da bi se navukli na sajt morate da čekate 24h kako bi dobili novu šansu.

ako se brisanjem ne dobija novi kredit, velika većina def koje su do sada brisane od strane autora, ostaće, čisto da se ne bace. ljudi će štekati, usiljeno definisati šta ja znam.

meni se ne dopada, nekako je isuviše restriktivno.

PNG i ja smo pisali u isto vreme manje više istu stvar :)) tako, ima nas dvojica :)

@Surovi
Moram ovo da uradim: C/P!!!!
hahahahahahahaha

hahhahahhaha ++++

Podržavam PNG i Surovog. Ograničenjem će se stvarno odvratiti novi članovi. Možda uvesti ograničenje na tih 5 brisanih definicija dnevno za starije članove koji su već postigli neki ozbiljniji rank. Recimo svima iznad 400-500 bodova.
A i to je diskutabilno.Bojim se da će tek onda nastati "hajka" za upucavanjem minusa manje popularnim autorima.

ja se bojim da ce ljudi morati da razmisljaju sta pisu...

Ja podrzavam 2pana.

Mislim da bi kaizen mogao da na stranici za registraciju novih clanova uvede pod obavezno citanje Vukajlija FAQ, radi izbegavanja gore pomenutih situacija. Inace, nisam nesto odusevljen predlogom, mada bi u mnogim situacijama dobro dosao.

Ja sam to jos davno predlozila, kako ne bismo i groblje pretrpavali nepotrebnim stvarima. Pa i taj server ima svoj kraj jbt.

Ја подржавам 2пана, Суровог и ПНГ а о Че-Вуовом морам још да размислим док ми се предлог од ДЛЗ у опште не свиђа. Мислим да је Вуле у праву! А можда и није.

Ja sam uz ljizanina! A sad, dosta zezanja, i dalje tvrdim da je to dobro resenje za podizanje kvaliteta sajta