Prijava

Po mome misljenju jesu,ne kazem da ne volim da cujem njohivu pesme,ali su jednostavno precenjeni po meni,muzika im je i ok ali glas Toma Araje je ono sto me posebno iritira,covek nije sposoban da peva druge pesme sto sledeci klip i dokazuje http://www.youtube.com/watch?v=45HzHJ8MozY a i neke svoje pesme mu lose idu,tako da sve u svemu precenjen bend,zanimaju me argumenti ljudi koji se samnom ne slazu.

ААААААААААААААААААААААААА, ЈА СЕ ТРЕСЕМ, ТИ СИ ЈЕБЕНИ ТРОЛ И НАМЕРНО ОВО РАДИШ! ЗАКЉУЧАЈТЕ МУ ТЕМУ, ЈЕР ЈЕ ПРОВОКАТОРСКА!!!

Daleko od provokacije,jednostavno ih ne volim,tako da kad je rec o thrash metalu,veliku cetvorku skratim za jedan bend pa ispadne velika trojka + 2,3 pesme slayer-a.

Данкане, а шта да каже неко ко воли све оне бендове које си ти испљувао у оној теми? Неко то може да схвати као провокацију...

Пљуј онно што мрзиш, и трпи док пљују по оно волиш. :)

А да додамо ''...или само стереотип''? :))

Da se ne skrece sa trenutnog toka,a? :)

Пеки, још си ти дечак, ово је мени као да ми је неко мајку опсовао! Два пута сам их гледао по кијаметима, а два пута су ми отказали концерте испред носа, за један сам све имао плаћено, требало је само да се укрцам у аутобус за Пешту... Мене мајка и отац нису одгајили, већ Том Араја и Кери Кинг, а алкохолизам сам наследио од Хенемана. И да, Борн Ту Би Вајлд је најбоља обрада Степенвулфа у историји музике!

И јесу прецењени...

Данкане, ти си јуче рекао да су Пеперси прецењени, мени је то као да ми је неко опсовао мајку и сестру.

Зашто би мене интересовало то што свака "џуџа" слуша њих?

meni se ne svidjaju. ono, na foru, dejan cukic

al dosta ljudi se loze na njih, pa necu da kazem da su losi... verovatno imaju nesto.

Daleko od toga da sam imao priliku da cujem samo jednu izvednu,ne kazem da su golo govno,smatram ih kao bend koji nije los,bend kome kazem: "Ne hvala,ne svidjate mi se." i za koji smatram da ne zasluzuje epitet VRHUNSKOG kada se uporedi sa ostalima.

a da zyc... kakve veze ima to ko sta slusa sa onim sto se tebi svidja?

Koliko retardirana tema.
Aj da je pretvorimo u Slejer fan klub.

Ljud da l' je tol'ko tesko da se napise:"Ne mislim da su precenjeni zbog toga toga i toga,velika publika,nagrade,dugogodisnja karijera..." i tok'ko.

ja ga tako protumacio...

Metalika iz faze dok je svirala thrash je imala puno dobrih pesama,Anhrax takodje smatram za bolji bend kao i Megadeth tako kada bi poredjao bendove velike cetvorke po mojim merilim slayer bi bio zadnji.

Ма дај бре молим те, шта је битно где се ко пробио, поготов РАТМ. Њих најмање боли курац за паре.

Нећу ни ја да цртам, боли ме курац за фанове.

Metallica je i sa "Load" i "Reload" albumima snimila bolji materijal nego mnogi drugi bendovi.

Amin! Pivo od mene za ovo.