Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. Sta znaci ovo u donjem levom uglu definicije? (znak facebook-a , Like i neki broj)

  2. Mene zanima zašto mi ne rade jutjub klipovi? Samo neka crna kocka, ne vidi se klip uopšte.

  3. E,da.
    Zašto postovi ne mogu više da se edituju?
    Ako je neko već pitao-sorry,ali sam trenutno sva pogubljena u ovoj novotariji.

  4. VanGoga, rekoše da će to srediti, neki bag valjda...

  5. Мислим да је фора у томе што само стари аутори и дефиниције вреде...и што би сви ми требали да читамо само дефиниције тих првих 20 аутора и да кљукамо њихов его плусићима и срцићима. Фора је да људи путују тим времепловчићем и не обраћају пажњу на нове дефке...док погледам те писане прошле године, па оне од претпрошле, па бацим поглед на обдарене, буде ми мука од дефиниција.
    Што се дизајна тиче мени је баш супер. Моћно изгледа!!! :Д

  6. и што би сви ми требали да читамо само дефиниције тих првих 20 аутора и да кљукамо њихов его плусићима и срцићима.

    Ovo si rekao kao da je tih 20 ljudi odlučili da to bude tako.

    Što se tiče samog linka za autore, apsolutno nefunkcionalan i "ne-fer-plej" i ako treba ovakav da stane, onda bolje i da ga nema.

  7. predražinjo objasnio, a nefunkcionalno je i mnogo drugih stvari...

  8. Не знам ја о чему се ви договарате иза затворених врата. :Д
    Шалим се....јбг. тако делује на први поглед. Наболи су нам на нос старе дефиниције, одређене ауторе и сл. само зато што по нечијем укусу сајт није добар. Мало глупо, ал ајде. И ко уопште одабира те обдарене дефиниције?

    Зашто није избачена листа свих аутора, то је много глупо!
    Зашто нису преуредили праћење тема на форуму...има толико места за напредак а они су запели за погрешну.

  9. Oće li bit opcije ZA BRISANJE?

  10. Ја би направио ту насловну да модови и одређени аутори сваки дан избацују по једну, две три, кол'ко год дефиниција и да иду у круг, а да се мењају на пет, десет, 15, кол'ко год минута. То би било дојајно.

  11. И да Предражињо, нисам хтео да нападам никога, нити сам рекао да сте ви криви, само сам указао на ту ствар. :Д

    И праћење тема на форуму јесте олакшано, али може још боље, као да су оставили посао недовршен на пола пута. :Д Било би боље да ту испод активних тема, имамо и нешто као наше теме...тако да пратимо и активне теме па да се укључимо у расправу, али и да видимо само теме на које ми остављамо коментаре, пошто неке нису тако актуелне. нпр. ја волим да се раскењам на темама које се тичу историје, а оне брзо буду затрпане па морам да их тражим да бих видео да нико ништа није одговорио. :Д

  12. Ја сам за то да поделимо сајт на онај за стоку и онај за духовите.

  13. I ja se sve to pitam Kaname i još odgovora nema.
    I Srbija kad je uvela Žiri da šalje pesmu za Evroviziji mi poslali beše Cipelu. E to mi liči na tu priču. Obdarene definicije...hahaha dobro si rekao. Stavljene tu da pokupe stotinu pluseva 90 posto današnjih, inače ne bi dobile ni po 20. Ukinite glasanje i zdravo. Ili neka bude, treći put to pričam I Obdarene i Vox populi.
    I konfuzno je, al hajd, na to ćemo se svi privići, jednostavno me nervira da mi 20 ljudi nameće svoj kvalitet.Da je bar 20, biće ih tu po jedan, dva dnevno aktivnih.
    I zašto piše Zabranjeno pisati bez ć, č itd. Ima ljudi s drugih kontinenata koji možda pišu a nemaju ex YU tastature. Smešno.
    Koja je poenta ovih promena?

  14. Поенту имаш у неком од мојих постова изнад. :Д

  15. Јесам ли ја једини који је провалио да размак између редова није увек исти? Некад густо, некад разређено...

  16. И да Предражињо, нисам хтео да нападам никога, нити сам рекао да сте ви криви, само сам указао на ту ствар. :Д

    Oket, Japanac... bez obzira što se i ja nalazim u tih 20, savršeno se slažem sa tobom po pitanju linka za autore, jedino mi je ta rečenica malo bola oči, pa kao reagovah :)

  17. Ма де бре Пеки трипујеш се. :Д

    Предражињо, можда сам мало претерао. :Д

  18. Zašto ne mogu da se brišu postovi sa foruma?

  19. Zašto se na posterima vidi autor i prije ocjenjivanja?

  20. МОжда зато што оцену са постера можеш да обесиш мачку о реп. :Д

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.