Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. Jel' ove odabrane definicije pice po sistemu "men' se svidja, men' se ne svidja"?
    Staviste ovu jednu moju da cuci tamo dva sata pa je skinuste... Ako sam dobro shvatio, svaki mod ponaosob moze da kaci na naslovnu sta hoce i koliko hoce, a malo kasnije da naidje drugi i da brise jer mu se ne svidja. Kad je kaizen govorio o novom sistemu, ak' se dobro sjecam rekao je da mod tim odlucuje, a ne pojedinac.

    Napisah s brda-s dola, al' uglavnom shvatili ste pitanje. Valjda :)

  2. Ма могу да раде шта хоће. Голо говно....тирански систем. :Д

  3. Ako modovi ne izbace tvoju defku na ''naslovnu'', ne moze da se dobije ni 20 pluseva na definiciji.

    Ja sam danas imao 14:3

  4. Ovo mi je bezveze, ne isplati se više pisati definiciju, baš slabo bude ocenjena. :/

  5. Ма боли те туки за оцене. Додуше, ја ево написао сад нешто и неки мод, мислим да Корлеоне, изгурао на насловну, сакупио сам неких 20ак поена. Мени већ доста.

  6. Strašno! Imao sam dvije definicije koje su u 3 sata skupile ukupno 20 ocijena što + što -!
    I nije mi jasno kako neko može tek napisanu definiciju staviti u odabrane!

  7. Prvo,zasto neke definicije stoje medju odabranim celi dan,a neke po sat ili dva i onda nestanu?Ta koja stoji tu celi dan je gle cuda defka jednog od moderatora.Defka je ok,autoka je jedna od najboljih na sajtu8(Marijana P),ali ipak nije fer.Totalna glupost!Sve zbog jebenog plusa.

    ODGOVOR: Motiv za uvođenje odabranih definicija je bila moja i moderatorska dobra volja da se isfiltriraju kvalitetne definicije za sve posetioce sajta jer poeni odavno nisu merodavni pokazatelji. Ali zaboravio sam da će ljudi to naravno shvatiti kao šansu za optužbe za zloupotrebu položaja, nekakvu zaveru i sl.

    Drugo,preklinjem vas da mi neko kaze na koji se nacin sad brise defka u roku od 24 sata?Ja nemam tu opciju.Molim vas odgovorite mi na ova pitanja,pogotovo drugo,jer ne verujem da mogu dobiti iskren odgovor na ovo prvo.

    ODGOVOR: Mišem "staneš" na definiciju i pojaviće se dve ikonice. Jedna je za izmenu druga za brisanje.

  8. Еј, и ја тек сад видех, немам ни ја дугме за брисање дефиниције. Имам за едитовање, али не и за брисање.

  9. Da ti nije možda odabrana definicija? Te nemaju opciju za brisanje.

  10. Јесте, а што немају ту опцију, која фора?

    ODGOVOR: pa shvati to kao nešto na forum "definicija je pod zaštitom Uneska". Mislim ako baš hoćeš da obrišeš (pošto si ktitor) možeš da iscimaš nekom moderatora u Ktitor podforumu

  11. Samo reči pohvale.

    Hvala Nešo

  12. Ok je to za odabrane,ne trazim ja zaveru,ja malo pisem,vise citam,ali nije u redu da neka defka stoji tu celi dan,a druga dva sat,a onda nestane.Ako ste je vec odabrali neka stoji tu celi dan ili uvedite vremenski limit koliko dugo moze biti medju odabranim jer ovakvo favoriziranje nekih defki nije fer.

    ODGOVOR: moderator je procenio da je par sati za takvu definiciju dovoljno. Možda su ljudi u komentarima kritikovali izbor,...

  13. http://vukajlija.com/jogurt/797 ne znam da li je samo kod mene,ali na definicijama poput ove videh bag. ,,Ide sjajno sa burekom, burek, projom, proja'' meni pise na ovoj definiciji.

    ODGOVOR: u prošlosti je promenjeno linkovanje, a ovo je bilo linkovano sa starim sistemom. ispravio sam.

  14. Inače, meni ova zelena svi gotivnija :)

  15. Hahahhahaha, i meni:))) Navikne se covek, kako neko rece, da odmara oci dok oralno zadovoljava:)

  16. Bas za definiciju o kojoj sam pricao ima negativnih misljenja,o tome kako je prenapumpan skor,tako da to nije razlog zasto se neke sklanjaju,a neke ostaju.Nije to jedina defka koja stoji cijeli dan,ima ih 4-5.One pumpaju skor,a par super defki koje su bolje od njih je brzo nestalo.

  17. Neću ja sad da pričam da postoje neke teorije zavere, nisam takav tip, ali neka mi neko objasni šta će vic na početnoj strani (http://vukajlija.com/nos-u-dupetu/224253) dok na primer moja današnja defka(znam da izgleda jadno i kao da plačem što nije moja defka tu, ali dajem kao primer, a znam da je dobra defka jer je čist sleng i dobro je napisana) (http://vukajlija.com/vrnuti-se/223893) nije...? Zato što je neki mod pomislio da je vic bolji od slenga? E pa onda ja stvarno imam samo reči grdnje za tog moda. I dobro je što si stavio normalnu listu članova :D

  18. Ma gde je to odabrana? Pobrkao si nešto. Možda nisi primetio da su sada na početnoj stranici sve nove definicije.

  19. A, vidi stvarno...izvinjavam se onda, možeš obrisati moj post...i pohvale što si izbacio to, ali svejedno nam treba nešto gde ćemo imati samo kvalitet a pored sve ostale ;)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.