Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. I ovo će biti ukinuto uskoro (optimizacija je u pitanju). Realno ko će preći više od sto stranica?

    Ja ponekad :)

  2. Зашто не може да се исправи пост на форуму? Нисам био присутан неко време, па не знам од кад је та измена.

  3. Bag, biće ispravljeno. Nego gde si ti čoveče, nema te 100 godina?

  4. На мору. Једва сам се снашао у овој новој верзији. Може да се промени боја позадине?

  5. На мору. Једва сам се снашао у овој новој верзији. Може да се промени боја позадине?

    Може. 200 кинти.

  6. Охохо. Homo Oeconomicus.

  7. Не знам штат то значи, али да, хомо ососјфајоудафус.

  8. плати па се клати (прим. прев.)

  9. Ето, и ја нешто да научим.

  10. Jel sme jedan autor da ima više od jedne odabrane defke dnevno?

  11. Smije, što da ne.
    Ko ti je konkretno upao u oko odbanovano?

  12. А гди је гробље сада?

  13. А гди је гробље сада?

    200 кинти.

  14. Лол, па дерете горе од мог факса. Од кад се упад на гробље наплаћује? Како сад да 'племеним?

  15. Кад ће бити могуће мењати постове на форуму?

  16. Hoce li da se uvede opcija da umesto odabranih definicija bude stranica koja ce da redja rendom definicije koje su izasle u roku od 24 h i koje vec nismo ocenili, tj. da one koje su ocenjene vise ne izlecu tamo. Tako vise nece biti ovih koje imaju skor iljadu, a neke mnogo kvalitetnije ostaju zatrpane. Da se menjaju na klik refresa ili na neko odredjeno vreme... Ako moze vinamp moze i ovde valjda, majka mu stara

  17. @Djavolica, steta sto nece biti realizovan. Inace jos jedna dobra strana ove moje ideje, koja jebi ga nece biti realizovana, je ta sto bi tako procitali i ocenili, jer realno ko jos skrola do neke 10 stranice ove nove definicije.

  18. ja sam ranij čitala sve definicije.
    sad ne mogu, prošlo me :/
    a da pitam i ja opet nešto
    a zašto sad ne smeju da se reklamiraju definicije kad nema više def dana, modovi biraju odabrane itd..
    kome će da škodi?

  19. ja redovno reklamiram definicije, na jednoj veoma zanimljivoj temi... uglavnom tudje ali provucem i koju svoju. Sinoc smo bas dosli do zakljucka ja i jos jedan clan da su definicije generalno neprocitane, osim naravno onih "odabranih"

    Inace ja kad sam aktivan, ne promakne mi nijedna... a imam i obicaj da citam nocu bar jedno 30 do 40 strana. Naravno sve ocemin, kopka me koji skor ima :)