Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. Имаш на нету добрих сајтова..потражи. Мош се наћи лепих књига...ајд уздравље...да не будем увек најгори спамер. :Д

  2. @Kaname Tosen Probao sam da čitam knjige na netu, i ne ide, nije to to.

    Nego odgovor za milica_nbg pošto vidim jadna dvaput pitala, niko da odgovori - za stotu stranu postera kucaš gore u adresi umesto 100, 101 za sledeću stranu i tako dalje..

    I pitanje u vezi toga: Hoće li dugme SLEDEĆA na posterima proraditi za 101 stranu i njoj slične potlačene strane. : )

    I pohvale, ako za ništa drugo, a onda za trud; promene su skoro uvek dobre.

  3. Nego odgovor za milica_nbg pošto vidim jadna dvaput pitala, niko da odgovori - za stotu stranu postera kucaš gore u adresi umesto 100, 101 za sledeću stranu i tako dalje..

    I ovo će biti ukinuto uskoro (optimizacija je u pitanju). Realno ko će preći više od sto stranica? Uvešću kalendar kao i za definicije za one koji žele da vide stare postere.

  4. Pretraga ili ne radi ili je jako otežana, kako doći do tema na forumu koje momentalno nisu aktivne(meni lično nemoguće) i postoji li sad opcija Ostale definicije za...(određeni pojam) jer ovo abecedno je konfuzno domilaboga, primer pod š ti izlista i pod s.

  5. Pretraga ili ne radi ili je jako otežana,

    Koja pretraga? Ima ih više.

    kako doći do tema na forumu koje momentalno nisu aktivne(meni lično nemoguće)

    klikneš na podforum?

    postoji li sad opcija Ostale definicije za...(određeni pojam) jer ovo abecedno je konfuzno domilaboga, primer pod š ti izlista i pod s.

    Klikneš gore na naslov.

  6. Klikneš gore na naslov.

    Onaj VELIKI naslov :)

  7. ja još jednom molim da se uvede "vrh strane"
    zaista mi to nedostaje.
    imam malecki laptop i moram da ga držim levom rukom malo izdignutog da mi se ne pregreva, jer sam u ležećem položaju dok sam na netu, tako mi super odgovara:)
    otud i pišem sve malim slovima jer korfistim levu ruku samo za smajliće :)
    i onda kad prelistavam aktivne teme i spustim se do dna, ja moram da izvlačim onu levu ruku da bih odradila levi klik a desnom skrolovala. zamislite tu muku:)
    molim odgovor.
    hvala

  8. Đavolčiću - baci predlog na specijalnu temu za predloge (otvori novu temu)

    ovde će se zatrpati

  9. neću da otvaram novu temu pa da mi njih deset palamude o mom problemu :)
    i da, malopre mi bilka tamno zelena sad opet ova drečava, šta to bi?

  10. Verovatno ce sada biti malo zbrke u komentarima zato sto vise ne znamo kog su pola autori cije definicije ocenjujemo, mada pozdravljam tu novinu, na taj nacin akcenat je jos vise dat definiciji.

  11. Verovatno ce sada biti malo zbrke u komentarima zato sto vise ne znamo kog su pola autori cije definicije ocenjujemo, mada pozdravljam tu novinu, na taj nacin akcenat je jos vise dat definiciji.

    Kako bre ne znaš ko je koji pol, svakom piše na profilu, nije to novina

  12. @tasmanijski djavo, ako sam dobro shvatio šta hoćeš, pa stisneš 'Home', baci te na vrh strane.

  13. Ljudi, hoće neko da mi objasni šta znači ono sviđa mi se FB dugme na defki? Je l' se to vukajlija integrisala sa FB? ŠKK

  14. Štimeru, bilo je to i prije, al vidjelo se samo kad nisi ulogovan.

  15. KOMPLIKOVANO MI JE DA PROCITAM PRIMER...bas...namucim se i osakatim...ubija font.

  16. ali samo kad je ćirlica jel da? srediću.

  17. Mozes li da sredis da se u gornjem desnom uglu postera ne vidi ime autora???

  18. ali samo kad je ćirlica jel da? srediću.

    da..

  19. Jos jedno pitanje. Imam problem kada hocu da se ulogujem preko mobilnog, pojavila mi se definicija "Nemoguca misija". Da li je to bag ili nesto drugo?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.