Pitanja u vezi sa Novom verzijom sajta

  1. lose resenje za rangiranje definicija

    formula gde se pozitivni glasovi oduzimaju od negativnih favorisuje hejtere

    autor cija se definicija visoko kotira moze negativno oceniti "onu ispod" iako mu se svidja

    mislim da bi bilo bolje resenje rangirati definicje samo po pozitivnim glasovima hejteri bi onda mogli da duvaju

  2. ^^ onda ti ne treba minus uopšte

    Jesam li ja glup ili je sad moguće videti samo 100 strana posetera i definicija?

  3. a zašto sad ne smeju da se reklamiraju definicije kad nema više def dana, modovi biraju odabrane itd..
    kome će da škodi?

    Smiju sada. Bacite se na marketing! :)

  4. Mrzi me da tražim 20 strana, ali please, samo mi recite zašto nema editovanja poruka na forumu?

  5. Smiju sada. Bacite se na marketing!

    To ce izgleda biti jedini nacin da se neke definicije procitaju, ali to moze i da stvori kontra efekat. Nadje se neko pametan i na kvalitet lupi minus iz bunta samo zato sto je neko to reklamirao, u fazonu "koj se on kurac reklamira"... i tako... necu vise da se cimam i da smaram sa mojim idejama jer vidim da vam siste jajca da se nesto promeni

  6. Gde nestade ono "definicije na današnji dan pre godinu dana"?

  7. To ce izgleda biti jedini nacin da se neke definicije procitaju, ali to moze i da stvori kontra efekat. Nadje se neko pametan i na kvalitet lupi minus iz bunta samo zato sto je neko to reklamirao, u fazonu "koj se on kurac reklamira"...

    Upravo to! Ja i dalje mislim da treba da se uvede NAJOMILJENIJE DEFINICIJE DANAS, ili sto FBmanijak kaze, da se ne pojavljuju defke koje smo vec ocenili...

  8. Mrzi me da tražim 20 strana, ali please, samo mi recite zašto nema editovanja poruka na forumu?

    То се и ја питам. Каизен је ваљда рекао саће, а ми још чекамо....

    Gde nestade ono "definicije na današnji dan pre godinu dana"?

    Имаш онај календар десно, поређане су по популарности када кликнеш на датум.

  9. Gde mogu da pogledam privatne poruke?

  10. Кликнеш форум па доњи десни угао.

  11. Nema ni u jednom ćošku, nema nigde na strani.

  12. Piše ti "Poslednje privatne poruke". Ako ne vidiš to, znači da nisi slao poruke do sada.

  13. Aha, važi. Znači, pojaviće se ako mi neko pošalje.. Čisto da znam, hvala.

  14. Ako ti neko pošalje ili ako ti nekome pošalješ, svejedno je.

  15. kad uđem na neku temu, imam par podtema, onda nanizane stranice, i onda opet gomila podtema koje nemam pojma koje su. da li pripadaju temi ili su poslednje aktivne? ako pripadaju, šta će onda one nanizane stranice ("sledeća", "prethodna")?

    druga stvar, znam da je postavljano, ali izgleda da kaizena treba podsećati: kad će biti izmena/brisanje komentara na forumu i pvt-ova, i da li ćeš uvesti opciju brisanja kompletnog pvt-a (znači celu prepisku da možemo da brišemo, ne samo svoje postove). nagomilavaju nam se bezvezni pvt-ovi tipa "pivo večeras?", bilo bi lepo da se mogu brisati poput mailova...

    treće, da li se ljudi vama čini da je vuka nekako opustela...? ne pljušte više plusevi kao nekad, nešto su tanki komentari, stariji članovi nekako nervozniji... nešto je ovde... nešto nije sasvim kako treba...

  16. Ne znam je l ko pitao, al evo ja pitam za sebe, đe je groblje jebote? Đe se sad pokoje mrtve definicije?

  17. Mešjo, za groblje je potreban ktitor nalog.

  18. kakva je ono plava kvačica pored + i -?

  19. To znači da je ta definicija odabrana.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.