Prijava

alo de su stavke najomiljenije "definicije" i "najomiljeniji posteri"

Да ли ће се убудуће видети разлози нечијег бановања и брисања дефиниције као пре?

Ружно је. Непрегледно, не можеш лако да дођеш до ствари које ти треба.
Пу! Хоћу стару Вуку.

Tamo gde su i bile na tvom profilu, imas sa desne strane Omiljene def., omiljene postere, klikni na upitnik i izaci ce ti, a upitnik ce biti zamenjen brojem, kad se brojac podesi....

Ружно је. Непрегледно, не можеш лако да дођеш до ствари које ти треба.
Пу! Хоћу стару Вуку.

Htedoh da formulišem drugačije, ali i ovako je odlično! Potpisujem, pogotovo nepreglednost. Pa, majku mu je l' treba sad da jurim okolo tek napisane defke?!

ovo je bezveze što se vidi samo 20 najpopularnijih autora i što nema drugih opcija. kaizenu se činilo da to niko nikad nije gledao ali ima nas :)

i nema izmene posta što je loše jer evo npr, ja sam zaboravila još nešto da dodam i sad moram novi post da pravim, tako se bespotrebno nagomilava i pretrpava stranica.
a htela sam da kažem, već je pomenuto, bilo bi dobro da stoji "vrh strane", to mi je davno još obećano u prošloj verziji i ništa :/

Извалио са шта успорава - позадинска слика. Блокирао сам је АдБлоком и сајт сада ради ко подмазан, плус је позадина тамнија. :)

Војтек, ај објасни како то да урадимо. :)

Мислим да сам прочитао све конемтаре, па ако сам неки прескочио....

1)На постерима се види име аутора пре него што се оцени постер.
2)И видео сам да је било речи о укидању сортирања дефиниција/постера по популарности због злоупотребе. Мислим да то треба да остане.
3)И да ли ће коначно бити уведена претрага постера? Мислим да би то сада било веома корисно. Нарочито ако не буде враћено сортирање према популарности.

Хвала.

Primetio sam da ima opcija izmeni na definiciji koja je obrisana, pa sam je malo doradio. :)

Може ли Кајзен или неки мод да направи да се у опцијама изебере ова или старија верзија Вуке, за нас којима је ово бљутаво?

Војтек, ај објасни како то да урадимо. :)

Ако имаш ФФ (мислим да може и Кроум), скини екстензију АдБлок Плус, десни клик на позадину, блок имиџ, рифреш и то ти је то. :)

Dobar savet. Extra je sad.

citatРужно је. Непрегледно, не можеш лако да дођеш до ствари које ти треба.
Пу! Хоћу стару Вуку.tatic
X2

Procitao sam seve postove. Moje musljenje:

1. Skrolovanje sporo, uvek i svuda. - Valjda ce se popraviti.

2. Pozdrav novom modu: Lullaby - U avatar te ljubim.

3. Pozadina (boja) nepotrebno drecava. - Valjda ce se promeniti. Ziveo Green Peace.

4. Snalazenje na sajtu? Normalno kao i pre, sve vazne opcije postoje samo su malo preuredjene.

5. Pozdrav za ukidanje def. dana. Bila je velika frka, sujetni su napravili haos sa klanovima i duplim nalozima.

6. Odabrane definicije? To su definicije koje treba da sluze svima kao primer kako se pisu definicije, ujedno i "upozorenje" kakva definicija moze da prodje. Mislim da je ova kategorija "cuvanje" doslednosti sajta koji je poceo da luta. Ima na hiljade ovakvih koje bi mogle da se nadju u "odabranim". Treba razmisliti kako izbeci zapostavljanje dobrih definicija.

7. Biranje "odabrane definicije"? Ako se zasniva na broju glasova i nekoj proceni modova to je o.k., ali ako odlucuju samo glasovi ili samo modovi, ponovni haos je neizbezan.

8. U proceni definicije treba postovati i strucno misljenje i "glasacko telo". Kompromis je uvek bio najbolji.

9. Moj zakljucak i opsti utisak je da se radi o pozitivnim promenama. Palac gore, ups, nema vise palca, sada samo matematicko/emotivno +

Carevi ste, samo gurajte dalje.

Da odgovorim kaizenu (pretpostavljam da me je on pitao). Ovako meni izgleda:

http://img407.imageshack.us/img407/16/asa.png

Ima li još neko sličnih problema?

Koliko sam ja skapirao, upravo se desilo da je jedan mod definiciju "Definicija dana" poslao na naslovnu, a neki drugi je poslao na groblje.

lol

Sa addblockom blokirajte http://vukajlija.com/stylesheets/themes/green/layout/bg.jpg
i imacete brze skrolovanje i stari skin Vuke.

Preporucujem i adminu da isproba ovu varijantu. Prijatnija je za oko.

Sve je OK, podržavam promjene, ali mi se nikako ne sviđa što su ukinuti podaci o autorima i što se vidi samo 20 najpopularnijih. Mislim da bi lista autora morala da se vrati na staro stanje, ili da se čak doda i dodatna kolona, a to je prosjek.