Prijava

Brate da ti ne nabrajam svoje omiljene od AIC, ali čisto moram da ti napomenem Queen of the rodeo i Social parasite. Te dve su za AIC isto što i Number of the beast za Ajron mejden, One i Master of papets za Metaliku, ili Iron man za Sabat itd itd.

не би веровао, управо слушам queen of the rodeo! њу сам заборавио из појма немам ког разлога (:

Jedan od meni najdražih pravaca muzike... AIC, Pearl Jam, Nirvana, Bush... Ali puno volim i Alternative Rock (Radiohead i REM)

Indastrial očigledno nisi upoznat sa Soundgardenovom muzikom..Ne mislim na Black hole sun i ostale polugej pesme koje je napisao Cornell!

Dobar momak, roditelji mu fini ljudi, nemaju djece.

O gandzi mislim sve najbolje.

Не слушам сад толико, некад сам се ложио невиђено.
Све је ствар укуса, расправљати који је од ових већих бендова бољи је глупост.
Једно је чињеница - Ведеровим текстовима НИКО не може ни да присмрди.
А, што је најјаче, углавном га пљују људи који, у НАЈБОЉЕМ случају, су одслушали цео Тен.
Мени су лично фаворити Пиксиз и ПЏ.

Eddie Pedder!!!!
kvazi borac za očuvanje životne sredine i retkih algi u severnom moru, još malo da se potrudi pa će biti ko Bono, a ovakvi "angažovani" ljudi su obično ljudi bez ideja u svojoj struci pa pokušavaju da se samopromovišu preko neki tamo dušebrižničkih organizacija....

Poneki tekst je okej.
Sviđa mi se 'In utero' od Nirvane, al' grandž općenito - ne volem.

<bad trolling>

Eddie Pedder!!!!
kvazi borac za očuvanje životne sredine i retkih algi u severnom moru, još malo da se potrudi pa će biti ko Bono, a ovakvi "angažovani" ljudi su obično ljudi bez ideja u svojoj struci pa pokušavaju da se samopromovišu preko neki tamo dušebrižničkih organizacija....

</bad trolling>
Ето, управо сам о томе и причао. Не знам да ли је педер и каква ти осећања гајиш према Едију, ваша интима, али ја причам о музици.
Свашта, али свашта ми је прошло кроз уши од музике, и ретко који бенд ме одушевио са текстовима генерално као ПЏ. Заправо још пар њих само.
Строго гледано, АИЦ и Саунд-геј-гарден су ''више гранџ'' од Џема.

a ovakvi "angažovani" ljudi su obično ljudi bez ideja u svojoj struci

Y U SAY WUT?! ''Без идеја''? ''Струка''? Y U SAY WUT?!

U MAD?

Što se osećaš ugroženim zbog mojeg mišljenja?

Ko je rekao da moraš da se složiš sa njime?

Što peniš? evo pozovi ovaj broj, pružaju pomoć

+381 (11) 361.08.88
+381 (11) 363.64.00

Šta mislite o grandžu?

Мислим да је срање.

Ko je rekao da moraš da se složiš sa njime?

Па, нисам се ни сложио. ЉОЉ
Имам право да коментаришем шта ми се оће, ово је јебени форум. У суштини избегавам овакве дискусије, али ми понекад неко лоше троловање боде очи.

Ja zaista od svih ljudi za koje znam da slušaju rock nisam o Pearl Jam-u čuo baš ništa loše...
sad, ako ne volite grunge imate širok izbor: Žare i Goci Krajišnici, Seka Aleskić, Vlado Georgiev, Dado Polumenta, etc ... :)

Балдур фон Јöгурт

Šta mislite o grandžu?

Мислим да је срање.

+912
Мислим да је толико срање, да ми се кења срање кад видим то срање.

Ne stavljaj Žareta i Gocija u istu kapu sa Sekom i ostalima, mačkeru. Sramno!

Ок, реално, свако има различит укус. Ја сам, као што рекох, давно престао да се ложим на гранџ у тој мери као некад. Једно је чињеница - ако сте прави рокенерол фан не можете да кажете да је гранџ срање. Једноставно не можете. Ту има превише добрих музичара. Можете, ако слушате електронско срање.

ако слушате електронско срање.

Боље да слушам електронско ''срање'', него косата чудовишта и турску музику.

Боље да слушам електронско ''срање'', него косата чудовишта и турску музику.

Једно је чињеница - ако сте прави рокенерол фан не можете да кажете да је гранџ срање. Једноставно не можете. Ту има превише добрих музичара. Можете, ако слушате електронско срање.

Право је питање онда, шта тражиш ти на овој теми? Бону?