Prijava

Ljudi koji vole da piju kolu, navijaju za czv, klade se na arsenal, daju pluseve na žute definicije, penju mi se na

Pijem Colu, navijam za Partizan i Chelsea, dajem minuse na definicije s milion linkova! Dečko, loša ti dedukcija!

Valdemare, jesi ti kad probao Koka kolu, posle roštilja (osim ako nisi vaginaterijanac), pice, ili ljeti kad upeče zvijezda pa čovek ožednja ka pas?

Jesam, nije loša, a nije loš ni sok od višnje, hladan, ni limunada, ni hladno pivo, ali ni biter lemon nije loš. Samo me nervira sektaštvo kod te koka-kole.

e da, takođe i ovi što me zovu dečko

Ne plačem, sa zadovoljstvom jedem pitu s pečurkama

To je, d'izvineš, burek s pečurkama.

Valdemar
Ne plačem, sa zadovoljstvom jedem pitu s pečurkama, ali ostavi to "hipsterisanje", molim te. Koliko ti moraš imati godina da bi mislio da možeš tako lako da naguraš čoveka u jedan tako površan koncept? Zaista nisam nafurani omladinac, moje pro i kontra nisu stvar mode i poze, već kakvih-takvih godina, razmišljanja i doživljaja.

Ništa slađe nego kad middle-aged hipter, poput mlađih kolega, počne da se ljuti što ga nazivaš hipster. Mada, moram priznati, ide mi u poslednje vreme za rukom nerviranje ljudi. :)

Elem, Valdemare, dovoljno si dugo ovde da znaš kad se neko zeza, a i ovo što ti kažem na internetu nema nikakvu težinu... ipak je ovo internet.

Ništa slađe nego kad middle-aged hipter, poput mlađih kolega, počne da se ljuti što ga nazivaš hipster.

E, nerviraš. Kad sam bio tvojih godina, to se zvalo "alternativac", i nisi morao da nosiš cvikere sa debelim ramom i furaš neke bradice, a o ajpodovima, malezijskoj kinematografiji i opskurnim finskim bendovima nije bilo ni reči, morao si za tu reputaciju da budeš muzički, filmski, književno, pomalo filozofski i onako opštekulturno obrazovan, i da imaš neku vrstu ideološkog programa, ili razloga zašto odbacuješ bilo kakav isti. Eto. A sad vas se namnožilo sa bradicama, cvikerima sa lažnim dioptrijama i fensi govorom, ne može se živeti.

Sve si pogodio, samo što ne furam iPod.

Od mog prvog pisanja na ovoj temi, 6. flaša Cole je na oko 2/3, s tim što će za oko sat vremena najviše biti ispijena.

A ja uzeo dva dima neke travuljine, ubijam sto grama semenki i još cedim plastičnu litarku jelena. Duže ću ja da živim nego ti.

A ja uzeo dva dima neke travuljine, ubijam sto grama semenki i još cedim plastičnu litarku jelena. Duže ću ja da živim nego ti.

famive mi...ko da sam ja napiso.SEJ NO MOR SEJ NO MOR!
doduše, poslednja rečenica mi ne bi pala na pamet

alo bre, pioniri, ne dirajte mi valdemara, dokle ćemo bre da se gušimo u pelenama na ovom sajtu!
:pokušava da potpali vatru:

Neko je ovde na temi ili možda čak više njih (mrzi me sad da tražim) napisao kako koca legne posle nekog mesišta (pretpostavljam da je o roštilju reč). Iz toga ispada da ti ljudi nikad pivo nisu popili na roštiljanju ako koca može da im bude bolja.

dokle ćemo bre da se gušimo u pelenama na ovom sajtu

A, ovaj, to... gušenje u pelenama... ovaj, kako da kažem... to nešto kao neki... ovaj... ma... bolje da zaboravim :)
:prima se:

vald, tiću bre, nemoj na temi, to u pvt! jeeebote sve mora da ti crtam! :P

Ваљда господарице, мајку му..

Ваљда господарице, мајку му..

Ne, ovo je upalo sa neke druge, ranije teme.

Моја грешка онда.

Олимпијске игре у Аталанти на стогодишњицу обнављања традиције олимпијских игара, а?

Kad smo vec kod OI u Atlanti, jeste li culi da su za tu priliku specijalno napravili fontanu iz koje je tekla koka kola? Kazu, da nije uspela u ispravnom stanju da doceka kraj olimpijade, tj da su cevi popucale..