Prijava

Волети некога значи волети начин на који прди, значи препознавати у маси смрада смрад његовог прдежа! :))))))

Mene moj brat od ujaka znači voli...
sjedimo u kolima, zima, okid! nas petoro... I neko pr'nuo, i veli Momir jedan MARKO JESI LI TI OVO, a veli Mađo NIJE OVO MARKOVA... posle par minuta ja pr'nem i Mađo veli E OVO JE MARKOVA, i otvara vrata i bježi napolje :D kasnije su se svi evakuisali :D

Mene moj brat od ujaka znači voli...
sjedimo u kolima, zima, okid! nas petoro... I neko pr'nuo, i veli Momir jedan MARKO JESI LI TI OVO, a veli Mađo NIJE OVO MARKOVA... posle par minuta ja pr'nem i Mađo veli E OVO JE MARKOVA, i otvara vrata i bježi napolje :D kasnije su se svi evakuisali :D

ХАХАХАХА етоо шта ти је фамилија, ето! Крв није вода брате Марко, увек каже моја баба, увек се слажем...

Lav iz in di er... Da se vjenčamo onda mi, može?

Па оваква прилика једном! Ајде, оћу.

Мени треба само пиво, печење, рен и вруће лепиње....остало ме не занима...ради шта знаш...

Meni samo pivo i cigare.... Nalazi kumu, ne interesuje me, bez toga ne može

Пих каки си, ево прва женска особа која се после мене буде уписала на тему је кума...

Isto važi i za mene, samo muško

Evo ja cu. Ali da ne prdite blizu mene, 'lebac vam budjavi poljubim.

Nećemo ti prđet', obećavamo... Samo još kum da se nađe... KUUUUMEEEEEEEEEEE????

ХАхахахахаха Злочеста, ево ја обећавам да нећу...:)))

Ondak mozem:) I nadjite mi nekog hot kumaaaa:) Da se ovajdim i ja:)

Daćemo sve od sebe :) dako se javi više... To je već pijano tuda neđe

Е заборавих да кажем да ме кока кола тера да серем, ево, малоре сам попио чашу уз пљеску и сад једну чашу клот, морам да одем да кењам...

ТО КУМЕЕЕЕЕЕЕ.....само кењај, све је на наш рачун овог месеца! ;)

Necu njegaaaaaaaaaa! Nekog fiiiiiinoooooooog!

Pekiiiii, kume :D
Da častiš sad...
Evo mi je moderator kum, odlično, biće dobrih poklona.

Necu njegaaaaaaaaaa! Nekog fiiiiiinoooooooog!

А Пеки је иначе мала маца, он је онако оштар само кад је на дужности....бољи кум није могао да ти западне! :))

Znam da je mala maca, ali...

Е заборавих да кажем да ме кока кола тера да серем, ево, малоре сам попио чашу уз пљеску и сад једну чашу клот, морам да одем да кењам...