Prijava

Ајде људи, то је физиолошка потреба. :) Ево једна моја на ту тему:

http://vukajlija.com/svi-smo-mi-grbavi-na-wc-solji

Ахаххахаха одлична Пеки....па ја то причам, сигурно нећу кад питам дечка шта ради и он ми каже-сад кењо одо да спавам, да му кажем СТОКООО....па нормално је све тоо...боље девојке цените то што су момци искрени! :)

Види која краљевска дефиниција, није моја.

http://vukajlija.com/o-cemu-sada-razmisljas/183224

Кад смо већ дошли до искрености и мушко-женских односа.

Пих, сад тек видех садњи кометнар, јебига...

Ajd dobro, prihvatam kuma. Ali da ne izigrava svog druga, okej?

Ај чисто да се огласим - веома ретко пијем Кока-Колу, а и када је пијем, мислим да је то више зато што су ми жедне очи, јер ми иначе укус уопште не прија. Више волим Фанту или Швепс, мада и то ретко пијем, јбг, не волим слатко.

Ову сам већ оценила, ал мени је мого добра она дефка као како се понашаш после 3 недеље везе како после 3 месеца а како после годину дана, знам да је на крају нешто: е здраво љубави, ево седим на вц шољи, кењам и мислим на тебе....не знам тачно како иде ал је мени врхунска! :))

Па не знам како иде наслов а ни ко је аутор....

mesam je ponekad sa viskijem, mada retko. al ne sa svakim... jameson, jack... ne bi recimo prekrstio neki skotski :)
nekad je narucim u pabu kad sam presiso od alkohola prethodno vece, pa resim da ne pijem.
nema sanse... uz pljesku il posle rucka pijem vodu. od sokova sam jos zedniji...

dobrih 4-5 godina uopste ne gledam tv, a na internetu koristim add-block, pa mozda zato, a?

koka kola je sranje, il alkohol ili voda, ostalo ne pipam

Не окушам већ 13 година и не планирам да је кушам.

Dotter, kad sam video da si ti pisao ovde , moram ti priznati da sam ocekivao neki tekst od 10 stranica, al si me prijatno iznenadio :)

А јеби га, немам шта више да кажем о овоме... Радо бих ја, знаш и сам :П

Ciklone, jebi se, preseli me na drugu temu.
Meni je uvijek bio poseban osjećaj piti iz one male staklene. Ne znam zašto, ali mi je čak bila i ukusnija. Možda zato što je ima manje nego u flaši od 2 litre, pa automatski čim vidim da ima manje, više cijenim ovu u staklenoj.
Što se tiče poređenja sa ostalim gaziranim pićima, meni je Pepsi Twist najbolji. Ali samo jedna čaša. Sve preko je pretjerivanje.

I meni je iz staklene ukusnija. Inače što se kole tiče, za mene je mrtva trka između kole iz staklene i kole iz Mek Donaldsa. Znači te dvije, pa žešća pauza, pa ostale.

bila je i reklama "koka kola daje više života!" znači da je zdrava čim se od nje živi duže. zar bi nas lagali oko toga?