Prijava

Nisam mislio reklamirati,bezveze mi je to,ove postavljam samo da kontraš Džimi stavi svoje minuse,da uživa malo. :)

Нисам ја контраш. Контраши су људи који постављају дефиниције на овој теми. Контрирају нормалним токовима на сајту и набијају другим људима на нос своје дефиниције које ионако нико не жели да чита, јер су неретко шит. Свака част изузецима, али 75% материјала који је окачен овде заслужује минус.

Контрирају нормалним токовима на сајту и набијају другим људима на нос своје дефиниције које ионако нико не жели да чита, јер су неретко шит. Свака част изузецима, али 75% материјала који је окачен овде заслужује минус.

Baš vala, sad bih ti se šliht'o da nisi moderator. Ovako je pederski.

opet moram podržati džimija... i dobićeš komšo, kao i pivu kad dođem u ušipovo...
a naročito me nerviraju ljudi koji nas maltretiraju definicijama otkad su izgubili šemu za omiljenovanje pa niko i ne obraća pažnju na njih
a i ono što rečedžimi ako mi se čita nešto kvalitetno idem na profile određenih autora i čitam...

75 % definicija na ovom sajtu su šit.Pogotovo sad,po ovom novom sistemu,koji je nepravedan.Ironija je što se definicije moraju reklamirati da bi uopšte bile pročitane.Ja sam protivnik reklamiranja,da se razumijemo,ali ovaj sistem guši i ono malo defki koje valjaju.

Ето, и сад Џими мисли да је провалио нешто ново тиме што је рекао да ће да даје минусе, а ја то практикујем још од отварања теме. :)

Mnogo kurčenja ima ovde. Inače slažem se sa Šalabajzerom.

@бури
Ideš na profile određenih autora i čitaš?Novi autori ne postoje,oni ne mogu napisati nešto dobro!?Cccccc....

Pogotovo sad,po ovom novom sistemu,koji je nepravedan.

Nepravedan je za sve. Tačnije, nije za dobre autore. Oni uvek isplivaju iz septičke jame mrsomudačkih govana. E sad, ko ostane dole, jebiga. Mislim da mu je čak bolje da se pomiri nego da se koprca ovakvim temama.

Невероватно је то да ви на сајту који има 240000 дефиниција кажете да нема шта да се чита...

Навики људи да прочитају две прве стране најомиљенијих...

Вратио би вам ја слике, да видите шта је рекламирање. А да, пола вас не зна шта је то.

@Tulumbac
Evo ti definicije odličnog autora
http://vukajlija.com/pst-tisina/230708
Za tri dana 51 osoba pročitala.Je l' to pravedno?

@ šalabajzer
naprotiv, na tvoj idem redovno... i kad primjetim nekog novog idem...
a da je novi sistem bezveze jeste, ali zašto ne pustiti druge ljude da te reklamiraju tamo gdje je to predviđeno ili ovdje već nas neki moraju maltretirati...

Haha, ja sam ladno na tu definiciju dao minus. Neš mi se nije svidela. A sad kad pogledam, nije loša. Mada bih opet dao minus.

Ne znam šta podrazumevaš pod pravedno. Koliki je minimum za "pravednost"? 600 pluseva?

Ako gledam po svojim kriterijumima, nije pravedno. Pošto većina definicija, otkad je izmenjen sajt, ima oko 20-30 glasova. A tamo neki Blek Hol 51? Ko je bre on? Sad treba svi da ga ocenjujemo samo zato što đuska u KST-u? :)

Peki, neeeeeemooooooj!

@Tulumbac
Evo ti definicije odličnog autora
http://vukajlija.com/pst-tisina/230708
Za tri dana 51 osoba pročitala.Je l' to pravedno?

Ти си прочитао и оценио до сад нешто више од 4000 дефиниција. Ти тек има да читаш... Од Гвозденовића. преко Блек Хола и Еуглене до Бурзума.

Pogotovo sad,po ovom novom sistemu,koji je nepravedan.

A što je novi sistem nepravedan, ako bi neko mogao da mi objasni?

@бури
Pa kad te drugi reklamira je gore nego omiljeni,postane sistem "ja tebi-ti meni".
Sad je pun kurac modova,lako se može ući u trag organizovanom omiljenovanju...

@ peki d džem
a di sam tu ja??? :D

Ccc... zar nismo završili sa komentarisanjem novog načina funkcionisanja sajta?

Reklamirajte se slobodno, zato vam je i ostavljena ova tema, a vi zatrpavate reklame raspravama... Neka ih, nećemo ih brisati, ali nemojte više.

Шалабајзеру, то и није неки мали скор. Проблем је што си ти од релативно скоро на сајту, па си навикао на оне астрономске скорове на сасвим просечне дефиниције које постају дефиниције дана јер су пријемчиве, попут оне ''Парада поноса'' која говори о деци која устају из кревета пре родитеља. :)

Вратио би вам ја слике, да видите шта је рекламирање. А да, пола вас не зна шта је то.

Тај рад.

Lullaby,izvini samo ovo..
@Predražinjo
http://vukajlija.com/jos-malo-pa-nestalo/231920
Vidiš skor?Pravedno?
@Пеки д џем
Ja ne govorim u svoje ime,nemam vremena za spavanje na Vuki,govorim u ime većine.
@Džimi
Astronomska ili ne,glas je naroda,i tebi daju plus "ziljavci",nisi ih obrisao.Poenta je da su se čitale prije,sada ne.

Sad je pun kurac modova,lako se može ući u trag organizovanom omiljenovanju...

Тренутно има један мод више него пре годину дана. :)