Tekst o paradi ponosa koji je Jelena Karleuša napisala za Kurir

  1. Ја лично мислим да је то написао неки лик коме је она дала да је помузе

  2. Jea, Fjodor bi se verovatno posle ovoga izjasnio kao dukatlija. :D

    Kakve novine, takva i kolumna.

  3. En_Dotter

    Од кад су жене научиле да читају и пишу овај свет се руши....

    * 03. oktobar 2010

  4. Шта сте се навадили на Карлеушу, јеб'о вас отац?
    За Карлеушин текст о гејевима велики ПЛУС, иако има пар одвала.

    Што се тиче језика текста, и то је океј, ако се сагледају околности. Прво, она реално не може да напише нешто интелектуалније, а друго, и да може, зашто би? Ово није писано за факултетски образоване људе, него за мање више зиљаву публику. Имајте у виду да она има доста обожавалаца у српској популацији и да овакав текст јако позитивно може да утиче на освешћивање народа када је геј популација у питању.

    Требало би бише јавних личности ово да уради, а ту не рачунам неке труле политичаре, већ идоле нације.

    Дакле, плушчина за Јелену.

  5. Имајте у виду да она има доста обожавалаца у српској популацији

    Требало би бише јавних личности ово да уради, а ту не рачунам неке труле политичаре, већ идоле нације.

    Te idole nacije na glogov kolac neomašćen. I njihove sledbenike. Jes da će nas ostati malo, ali ćemo bar biti govna.

  6. Te idole nacije na glogov kolac neomašćen. I njihove sledbenike. Jes da će nas ostati malo, ali ćemo bar biti govna.

    Твој став не доприноси разрешењу ситуације. Мораш да схватиш да је 70% популације ретардирано. Толико људи не можеш да набијеш на глогов колац, али их можеш контролисати. Ја сам предложио један од начина контроле.

  7. Сме ли овде да се напише да ме апсолутно боле курац за Карлеушин став по питању било чега, а поготово по питању геј параде? Кад буде урадила нешто корисно за ову земљу можда је и прочитам некад, до тад ме искључуво занима само шта Баја Мали Книнџа има да каже у јавности, у којој се не појављује, јер је сатанизован одавно.

  8. Dankane, nekim ljudima je stalo do toga. I slazem se sa Dzimijem da je ovo veoma dobra stvar za te ljude.

  9. E, a Baja Mali Knindza se na engleskom kaze Tough guy little Ninja :)

  10. хтедох да напишем нешто, али ме је госн Џими претекао.. тако да, потписујем оно његово горе наведено. Уосталом, разлог за простаклук је и сама навела на почетку текста. Ја не верујем да је она оно заиста писала, ако јесте, и ако заиста све оно мисли, свака част, моје мишљење о њој се драстично променило, у позитивном смислу.

    Не брини ти ништа, има Јовичић 326 других тема, једна уништена мање-више. :))

    истина жива, и ја такође одбијам да читам остале карлеушине чланке :)

  11. Heh, ko god je napisao ovaj tekst je bas lepo i uverljivo obavio posao. Da sam malo gluplji, mozda bih i poverovao da je to ona pisala. Svejedno, jes' smesan tekst, i ono za polarne medvede, doduse, ne kapiram sta ima protiv mungosa u Jagodini, a da je previse tolerantna prema pederima, jeste. Al' ko sto kaze Dankan, zabole me sta ona misli o gej paradi, populaciji i ostalim sranjima.

  12. А шта то мене боли курац што је неким људима стало? Кога боли курац што Фламенго води 2-0 и што ћу данас да изгубим две нечије плате? Што нека јавна личност не напише текст о коцкарима? И ми смо другачији и у мањини смо и немамо права. Једино Баја има лепе речи и за нас.

  13. Paracinac, pitacu te isto sam pitala i Gambija, da li ti poznajes doticnu?

  14. Zaboravih da dodam : PRAVDA ZA DUSKA!!!

  15. Сме ли овде да се напише да ме апсолутно боле курац за Карлеушин став по питању било чега, а поготово по питању геј параде?

    Sme brate. :)
    Evo solidarišem se potpuno sa tobom.

  16. Ne, i ne zelim da je upoznam. Na kraju krajeva, njen polni organ je mozak, tako da... Sta vise dodati tu, a?
    Ionako, gledaj sta ona i njoj slicne rade srpskim devojcicama! UZAS!

  17. кад смо о баји, и он има нешто паметно на ову тему. пардон, крмак (јел то исто?!). Послушајте :)

    http://www.youtube.com/watch?v=KrTU8xSbuDU&feature=related

  18. Na kraju krajeva, njen polni organ je mozak, tako da...

    А што свима смета што она каже да је ''мозак оно што води љубав са мушкарцем''?
    Потпуно је у праву, ако мене питате.

  19. Ja sumnjam da karleuša zna da piše pa zato mislim da je ovo nekom diktirala sto se vidi i po stilu

  20. Dzimi, jebo te Jovo Tosevski u dupe ;)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.