Tekst o paradi ponosa koji je Jelena Karleuša napisala za Kurir

  1. Okej, da li ti mislis da zaista znas koliko ona ima mozga u glavi? Samo mozemo da pretpostavimo da je glupa kao kurac. Ono sto ona predstavlja je samo jebeni show, prodaje se, gradi neki imidz, kakav god da je. Kako ona zaista razmislja- mi mozemo samo da nagadjamo. Ali ako vec ima tu publiku koju ima lepo je ovako nesto reci. Zasto nije?
    Pravi sranja mnoga, to sigurno, ali ko zna... Nikad ne znas kakav je neko u stvarnosti, jebote. Ne mogu garantovati nista ni za nekoga sa kim provodim 5h dnevno, a kamoli za nekog sa TV-a. Zato je kretenski reci ONA OVO NIJE NAPISALA kao neoborivu cinjenicu. Ko zna to? I kao da je jebeno bitno?

  2. Samo mozemo da pretpostavimo da je glupa kao kurac. Ono sto ona predstavlja je samo jebeni show, prodaje se, gradi neki imidz, kakav god da je.

    Апсолутно. Мораш да се понашаш ретардирано да би био популаран. Јер - публика је једноставно ретардирана.

  3. пардон сад али она испаде паметнија од свију вас овде..

    С једне стране прича о сељацима, а и сама се рзаговара ко последња сељанчура. Први разлог зашто је текст умоболан и сраман.

    моје мишљење, једини разлог. Поента је на месту..

    и неко је написао да превише брани педере, не могу да нађем сад ко, углавном, не слажем се..

  4. Na koji nacin treba da razgovara sa onima koji su njeni fanovi? Treba da koriste reci koje ne razumeju?!

  5. Da... Tu ste u pravu. Ceo taj mejnstrim sistem je kompletno smece.
    usput zlocesta, ne zesti se toliko, ovo je samo glupi internet forum. Jebote, k'o da sam ti brknuo prsto u oko, a samo sam iznosio SVOJE MISLJENJE NA KOJE IMAM POTPUNO PRAVO DA IZNESEM.

  6. Мораш да се понашаш ретардирано да би био популаран.

    е па сад, да ли је ретардирано понашати се ретардирано и представљати се да си кретен да би био популаран? ја мислим да јесте.. мада опет, шта све људи за паре раде.. а зашто људи твдре да је глупа иако је не знају лично?! зато што се понаша и изгледа као глупача.

  7. е па сад, да ли је ретардирано понашати се ретардирано и представљати се као кретен да би био популаран? ја мислим да јесте..

    Мора од нечег да се живи. :)

  8. а за злочесту, па има и она право да се жести колико хоће :) приметих и ја да је таквог карактера али сматрам да је млада још па можда зато

  9. Na koji nacin treba da razgovara sa onima koji su njeni fanovi? Treba da koriste reci koje ne razumeju?!

    Pa pazi, najbolje bi bilo da uopšte ne progovara, dovoljno je što postoji... :D

  10. Leksi, svi se mi prodajemo. Svakoga dana izigravamo evet- efendije na poslu. To je vrsta prodavanja, zar ne? Svi se prodajemo, samo se ona prodala za bolju cenu. Ko je onda glup?

  11. uvjek svi zovu javne licnosti kada treba promovisati nesta zato sto mogu uticati na svoju publiku a JeTZina je brojna(na opstu zalost ali to je druga prica)...

  12. Nah, previse je agresivna, ima pravo da napada, al' brate k'o da sam nesto o njoj lose rekao... Hmmm, mislim da imamo Karleusu na Vuki ljudi :)

  13. Pozdrav za zlocestu pufnicu i jedan cmokic.
    Gotivim te puno jer te svuda ima na forumu. :))))))))))))))

  14. Paracinac, o cemu ti pricas? Ko se zesti?

  15. I Dzimi hvala ti puno sto si me odbanovao. Volim da osetim pozitivan vajb kod ljudi vise nego leba da jedem. :))))))))))))))

  16. dzimi vecina ljudi slusa ono sto je popularno.Dal su onda rokeri retardirani ako su slušali rok kad je bio popularan?Folk je trenutno najpopularniji u srbiji i ljudi jednostavno kad izađu u kafićima slušaju ono sto se pusti i pri dužem slisanju pocne da ti se svica nema tu neke filozofije moze na tv-u da pustaju sta hoce folk ce biti popularan dokle god se bude pustao po kaficima

  17. Мора од нечег да се живи. :)

    хвала ви на образложењу али написах га и ја у продужетку:

    мада опет, шта све људи за паре раде..

    још нешто,

    Pa pazi, najbolje bi bilo da uopšte ne progovara... :D

    управо овоме је показала да ипак има шта да проговори

  18. Pa ti Zlocesta. Jok, doso moj pokojni deda...
    Al' nema veze, nastavljamo svadju sutra, odo ja da kunjam. Vidimo se ljudi.

  19. Ne znam odakle ti ta ideja, zaista. Zbog mog nick-a?:)

  20. Dal su onda rokeri retardirani ako su slušali rok kad je bio popularan?

    Другачије је било пре 40 година. Једноставно, није било толико праваца и људи су могли да бирају између традиционалне музике и рокенрола који је тад био убер фенси. Наравно, било је ретардираних људи на обе стране. :)

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.