Prijava

Јовичићу, мрзи ме да читам, је л би мого ти то да сажмеш? :)

Jebi ga Zmia, tu ti je svaka riječ od esencijalne važnosti, prosto nezamjenjiva :)))

Svako sažimanje bi oduzelo mnogo na genijalnosti napisanog! ;)

Kad mi platiš ono pivo možda i sažmem malo!

Кад ти платим пиво тек онда ћеш да прожмеш :)
Стварно ме мрзи да читам али зато могу да серем. Суштина пушења је у томе што се навучеш ко кретен. Нема ту ништа што незнамкако прија, уствари прија ти, али само зато што си навучен. Запалиш и више не кризираш. Ја пушим ко коњ, скоро 15 година сваки дан, без остављања, паклу до три дневно. И никад ми не прија цигарета ако сам малопре попушила (мада кад си под већим стресом ваљда су ти функције убрзане па тако и никотин зачас оде и треба ти рефил) али зато кад изађем из буса после 4 сата вожње, дупе би дала за пљугу. Дрога јебена обична. Срање. Немојте да пушите. :)
Осим што осећам ту физичку зависност (концетрација ми опада језиво без цигарете рецимо), нервоза и нека јебена празнина, ту је и та навика, није ми нормално да замислим себе без цигарете, мислим да не бих могла да устанем из кревета. Камоли да седим у кафани и пијем пиво. Ал контам да је то мањи проблем. Сећам се да кад сам почела да пушим као млади кретен, све што се дешавало је било то да ми се врти у глави и да ми је мука. Није ми пријало, није ми требало и уопште ме није смиривало. Била сам упорна као мазга и имам ту несрећу да ми организам врло лако подноси свакаква срања, никад не кашљем и ништа ме не боли. Само ћу да се изврнем једном од метастазе неке и то је то. Кад си навучен на нешто нема тих рационалних разлога који могу да те убеде да престанеш. Тако да ме савршено заболе што неком смета дим и сличне куртоазије. Контам да то можда није у реду али искрено, много ми је битније да ја пушим него да било ко други ужива у свежем ваздуху. И тако. Могла сам баш и да сажмем ово :)

E sad mene mrzi da čitam!!!

Tačnije pročitaću malo kasnije kad me malo popusti pivo koje upravo konzumiram. Vjerovala ili ne.

Ali poštujem što si napisala. Stvarno ću pročitati. Sve u vezi pušenja mi je mnogo zanimljivo, zato sam i otvorio temu.

Haha, pa zato bi mi i platio pivo :))

:))) И ја пијем пиво и зато ми и није било до твојијех мрсомуђења. Дај текући да ти уплатим пешес конвертибилних марака и ко да смо попили пиво :)

ja razumem pušače iako nisam jedan od aktivnih, u smislu da volim da udišem duvanski dim u prostoriji iako mi smeta.
naime, ako voliš da piješ pivo, najčešće dok piješ i pušiš. malo pivo malo pljuga. ako nema pljuge onda duplo brže piješ, a to je smor.

Jedini racionalan post na temi! Surovi, imaš pivo za ovo! :)

@gamby: imam dva, pošto duplo brže pijem od tebe, jer si pušač. (ako si pušač, valjda jesi, jebem li ga sad, ako nisi onda može jedno)

Haha, koje zen udvostručavanje piva. Ovo ne ume ni Hari Poter valjda.

samo ja gamby, kakav crni gari kuper

da ne oftopikujem, dakle:
za svu dobru decu i nepušače: PUŠENJE JE LOŠE ZATO ŠTO POPIJETE MANJE PIVA
za sve koji su opasni i puše: PUŠENJE JE DOBRO JER JE UZ PLJUGU PIVO MNOGO LEPŠE
za sve pušače koji ne piju pivo: AKO NE PIJEŠ PIVO, KOJI KURAC PUŠIŠ, BOLJE IDI OBESI SE.

Јестеееее.... Па ја волим укус пива, а нисам пушач. :) Ољуштим два литра из зајебанције.

za sve pušače koji ne piju pivo: AKO NE PIJEŠ PIVO, KOJI KURAC PUŠIŠ, BOLJE IDI OBESI SE.

Која си ти лујка, а ми што тучемо жестину и шприцер јер нам пиво смрди? И ми да се обесимо ко Садам?

vi se zajebavate sa duvanom ali neka istrazivanja pokazala da je zavisnost od svega sto ima u duvanskom dimu (ne samo nikotin) skoro (50%) kao i heroinska zavisnost. I da ostavljanje cigareta nije uopste jednostavan poduhvat.

Mozda nekada. Kazu u zadnjih 20 g guraju neku sintetiku u duvan samo da cvrsce veze. To mi pricali neki iz laboratorije DIN-a.

dabome da se obesiš ako ti pivo smrdi. šalim se, ne moraš ako nećeš, mada ne bi bilo zgoreg. opet, ukoliko ne pušiš, to se na tebe ne odnosi, a ako pušiš, e pa onda jedino ako duplo pušiš pa ne stižeš da popiješ pivo nego piješ žestinu zbog zapremine i protoka vremena koji je prilagodljiviji nefleksibilnima. mislim, što da se pravdam, tema je o pljugama, a ne o pivu. nemoj skretati sa teme.

@virtual serb: ma ima te iste sintetike i u ovom 0%jogurtu i 100% soku. čuš jebote, tetrapak sa 0%jogurta u sebi... a opet ga kupim ako nema drugi.

poenta, niko nije toliki kreten da ne pročita one kvazi umrlice što je zakon naterao pljuga kompanije da štampaju na paklama. sve u životu je kompromis. bolje da pušim pljugi i trujem se, al da mi barem tih par minuta bude lepo, nego da na čitavu svetsku ekenomsku krizu, ženu bez posla, dve ćerke koje se vraćaju ujutru sa splava i sinom koji sedi u sobi gleda serije i drka sam sa sobom, kredita za kola, stan, te zdravstvenih problema roditelja i slično, po ceo dan još i sebe ograničavam za ta neka mala zadovoljstva koja su možda po nekim greške iz mladosti, ali jebote, moje su greške :)

Добро, добро. Онда, ја пушим! :))

Ljudi svako ima svoj izbor, samo da znate da su tobacco kompanije uglavnom proterane iz maticnih zemalja, sada opreisu po Africi, Balkanu i Aziji, a kuci donose samo profit. Kurve su to nevidjene.

Nema svako svoj izbor, jer pušači nameću svoj pasivnim pušačima i ja bih to sve po ušima. Iako nemam ništa protiv pušača i i sama ću da počnem da pušim.

Nema svako svoj izbor, jer pušači nameću svoj pasivnim pušačima

Како, леба ти?

Iako nemam ništa protiv pušača i i sama ću da počnem da pušim

колико конфузна реченица

Pa ja kao nepušač dnevno provodim mnogo vremena u prostorijama u kojima sme da se puši, i to svi koriste afkors i kade đavolu. Jako je malo kafića sa odeljcima za nepušače itd. PRe mi je to jako smetalo, sad me boli kurac. Smeta mi, al ono, smetam i ja :)