Prijava

Njesra teško. Da znam ko je napravio to apsolutno besmisleno stanje sa retardiranom pričom koja je samo prilog za letenje krvi na sve strane u 6 delova, iščupao bih mu uši čupalicom za uši.

Е сад ћу да ти дам бан зато што си отворио тему па побрисао постове. Само да те нађем.

Zbog graška.
Filmovi su, da se razumemo, golemo sranje.

Filmovi su, da se razumemo, golemo sranje.

TAKO JE!!!

Ok, danas je tužan dan za čovečanstvo

Зашто?

zasto ljudi pljuju ovaj film meni nikad nece biti jasno. kontam da je ovo za onu temu "svi pljuju ja gotivim"

Zato što je golo govno koje se svodi na šikljanje krvi, sečenje nogu i vadjenje očiju, bez ikakve normalne priče, a pritom su ga razvukli na hiljadu delova, kao da nije sve moglo da se spakuje u dva-tri filma, kad su već morali da ih snimaju. Šitina.

bez ikakve normalne priče

Priča je eHtra, barem do 3. dela.
Ja sam odlučio da su, za mene, prva tri Saw filma i poslednja tri.
Četvrti deo je užas (osim scene kad seciraju Jigsawa, to je bilo kulj :D ); peti je prosečan mada onih pet ljudi nemaju nikakve veze sa glavnom pričom, tu su samo da popune termin od sat i po; šesti je uzbudljiv, ali priča je đene-đene (ali gluma je ok).
A SEDMI - KATASTROFA! Ne mogu da verujem da su toliko failovali... Bolela me je glava.

Samo prvi deo vredi nesto, ostatak je djubre.

Први део је одличан, после све горе и горе

znaci, dobro je sto jos nisam odgledao poslednji deo?

7 део - гоооовно

Ako volite Saw, ne gledajte sedmi deo!

to da nema dobru pricu i glumu mozete da serete samo, jes da ima gadne scene ali horor jbg sta ces. gledao sam samo 4 dijela i odusevljen sam, prvi dio je bio najbolji ali ova ostala 3 nisu nista losija. Svejedno jebite se hejteri SAW je keva (osim eto 7. dijela ubjedili ste me da ga ne gledam xD )