Prijava

Оче, уз ваш благослов, ја бих све бановане убудуће слао у Црну Реку на одређено време, да сви добију лопате, али не у руке.

Оче, опрао сам пишона полсе секса, а био је Свети Илија. Да ли се то рачуна као да сам цео ушао у воду, јер као што знате, на тај датум не би смело да се улази у воду? И колико сам грешан у целој тој ситуацији. И имам ли бонус неки, ако признам да нисам довео девојку до оргазма?

Uroše imas moj blagoslov

Dankane, grešniče.

+

Dankane ako je nisi doveo do orgazma znaci da nisi dobar u seksu

Oce, jebote! Dogovaramo tezgu, a ti za'ebavas!

pa pufnice ako oces mogu od benija da pozajmim papamobil pa da ih provozam po kraju

Јао ОЧЕЕЕ!!! Како то да поправим, молим Вас као ИсуХриста да ми помогнете!

Buhahaahhahhahhahaahahaahaha:))))))))))))) Genijalno:)))))
Ostavi mi broj fona u pvt-u;)

Јао ОЧЕЕЕ!!! Како то да поправим, молим Вас као ИсуХриста да ми помогнете!

moras da izgovaras ovu molitvu 5 puta na dan
http://www.svetosavlje.org/molitve/index.php?mlId=69&akcija=prikazi&kt=2
i ne koristis valjda onaj đavolji izum kondom

Ово је баш лепо Богослужење, Оче. Не, не користим ту гуму, како сам чуо грех је расипати свето мушко семе после односа, покушавам да се вратим црквеним канонима што је пре могуће. Гресшио сам много....

Mnogo kenjam ovuda, hoce li mi se oprostiti ikada?

Оче, пре извесног времена свратила је девојка код мене, да живимо у греху неколико сати. На различите начине сам покушавао да допрем до њеног срца, али она је напослетку инсистирала да до до тог драгуља допрем анално. Ја сам то одбио, јер ме је помисао на трење асоцирала на паклене дубине. Оче, да ли сам исправно поступио, какав је став цркве о трењу? Имате ли можда неки предлог шта бих могао да употребим за помазање, тј за смањење трења?
Унапред хвала.

Лепо питање оче. Имао сам сличан проблем као Урош, само што ја нисам одбио анални позив. А што се трења тиче то могу и ја да му кажем, само му Ви Оче одговорите на претходно питање.

Vas ni one silne kiše u Grčkoj ne mogu oprati.

Боа, не зајебавај! Ми смо старији људи и ово је прекретница у нашим животима. Пусти Оца да нам помогне и покај се, богаму!

Оче, ја наравно знам за неке препарате који у томе помажу, али да ли су они црквено испитани?

Уроше, мислим да је време да се обратимо Оцу Исусовим речима са крста? "Оче, Оче, зашто си нас напустио?"

Dankane,
kajem se. Ne kupih kafu danas, i sada me Otac Bog kaznjava zbog nemara patnjom.

Ako ste stariji ljudi, mislim da bi najbogougodnije bilo da posetite Oca Crvoljuba licno, date nesto ispod lakta i cekate konacno spasenje.
A ja-ja cu da nastavim da zivim bezgresno kao i do sada.
amin.
+

Надајмо се да није. Помозите нам Оче јер не знамо шта радимо.