Prijava

Драги оцо,

Је се јебем у дупе са сваким ко ми да плус на дефиницију или стави у омиљене?

Да ли је то грех и шта да радим?

CUPIC

Драги оцо,

Је се јебем у дупе са сваким ко ми да плус на дефиницију или стави у омиљене?

Да ли је то грех и шта да радим?

Лагање није дозвољено а ти то радиш пред Богом! Ево ја сам ти дао 20-ак плусева и кад си ми дао дукат??? НИКАД! Иако сам јако желео ниси дао. Сад трујеш Оца лажима, Сотоно и бестидниче!

Ево ја сам ти дао 20-ак плусева и кад си ми дао дукат???

Ћу да дам, стрпи се.

Оче, почео сам све више да сумњам у моју веру, штавише, мислим да није за мене и размишљам о неком офшор трансферу. Сматрам да сам се данашњом молитвом очистио свих грехова овога света и да сам спреман да наставим моје путешествије ка откривању нових спиритуалних слобода. Знам да то није једноставан процес, али колико би коштало оджигосавање од хришћанства и пропратне церемоније (нисам крштен, из непознатог разлога)?
Још једно питање, можете ли се распитати код вашег пријатеља Ицака Рабина колика би била тарифа преласка у његов табор?

Унапред захвалан,
ваш заувек верни слуга из воза

//има ли наде за ове блуднике? мислим да је то јерес и очекујем подршку цркве у набијању истих на колац.
http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/212919/Otkriven-gen-koji-bi-mogao-da-spreci-alkoholizam

Vizarde, boli tebe kurac ti nisi pod ugovorom...

Oče ja već dugo oću pitam nešto...ja sam se odavno pomirio sa činjenicom da mi pakao ne gine...i uopšte se nešto ne trudim da budem bolji...ali sam čuo da imam pravo da se iskreno pokajem i onda će mi sve biti oprošteno...el se važi ako se neposredno pred smrt pokajem?..el onda neću da zaglavim u kazan?..i jel to zajebavanje boga oca?..mislim svesno zajebavanje, bole me tuki da budem dobar a pred smrt "izvini, kajem se", za svaki slučaj...

Oče javljaj se pobogu, zalutasmo!

nije u ordinaciji izgleda..ili ga bole tuki za zabludele ovčice....

Možda ne radi srijedom, post je. (osim trapavih sedmica)

e biće da je to....i ja sam našao dan kad da pitam...e jel odgovara retroaktivno?

ako pridariš ili kupiš svijeću, pitanje će ići na razmatranje.

kizo

Oče javljaj se pobogu, zalutasmo!

Amin! Zabludjelo tvoje stado te čeka!

Сморили сте...

Оче, пре извесног времена свратила је девојка код мене, да живимо у греху неколико сати. На различите начине сам покушавао да допрем до њеног срца, али она је напослетку инсистирала да до до тог драгуља допрем анално. Ја сам то одбио, јер ме је помисао на трење асоцирала на паклене дубине. Оче, да ли сам исправно поступио, какав је став цркве о трењу? Имате ли можда неки предлог шта бих могао да употребим за помазање, тј за смањење трења?
Унапред хвала.

Samo kupi preparat u zenskom manastiru Podlastva po promo ceni

Знам да то није једноставан процес, али колико би коштало оджигосавање од хришћанства и пропратне церемоније (нисам крштен, из непознатог разлога)?
Још једно питање, можете ли се распитати код вашег пријатеља Ицака Рабина колика би била тарифа преласка у његов табор?

200 evra + deciji dodatak+pdv+dodatak za trudnice
javio ti zavrsavas u paklu 100% sad sam cimnuo benija da pitam za tvoj slucaj

Ma pakao je bre keva, kaka' raj, kaki bakrači. ima da se pržuckam i zabole me kobas.

Хвала Оче, идем одмах тамо.

Са МАњаче поручују Вуци, селите се бањалучки Тур*и!

javio ti zavrsavas u paklu 100% sad sam cimnuo benija da pitam za tvoj slucaj

a jebote al ti je odgovor...pa to sam znao..nego jel imam pravo na oprost ili ne?..to mene zanima...ako ne zašto ne, kad svi imaju pravo na oprost?... i sam Isus je rekao da mu je draža zabludela ovčica nego ova ispravna...

Оче, шта мислите о сатанистичкој теми "Психолог", да ли је време за црноречење?

sve ih posalji u crnu reku reci da sam ih ja pozvao