Prijava

A inace ovaj iz Ekvbrtdmrzlzlzljuma je smesan kao Cipiripi/

Чуј смешан. Можда за неки много лош хумор.
Ај да видим вас? Ја никад не оцрњујем неку рибу по физичком изгледу ако нисам боља од ње :)

Znači ocrnjuješ mulice, i to dosta, jer koliko vidim, ne da si riba, nego si riba u pičku materinu. U pozitivnom, jasno.

Burzum objasnio, tek sam sad video.

Едсоне, ћути да те не чује неко :))
Не оцрњујем ни тад превише, кад је нека лошија, јер је женско тело у топ листи ствари пријатних за око. Не мислим на штрокаве гмазине и анорексичне калаштуре, већ оно, грубо облик женског тела. И не капирам жене које не воле своје.

Nego ja sam oduvek mislio da ribama izgled nije tolko bitan kolko komunikativnost,humor i vestina muvanja
jel gresim?

Potpuno saglasan, gotovo jednoglasno, Mulice-kraljice svih nas trutova na V-liji. Žensko telo je nešta najljepše od Boga podareno. Svjetlost, rekao bih.

Тешко да им није битан изглед.

Ne kazem da nije al ovo drugo je bitnije

Muško telo je lepše od ženskog.

Kako bre nije bitan izgled muškaraca, također. To je prvi stadijum ljubavi koja je na nivou fizičke privlačnosti. To se poslije nadograđuje ili razgrađuje moralnim i mentalnim osobinama.

Muško tijelo je u poređenju sa ženskim-odvratno.

Znači, ti si sebi odvratan?

Му. Мооне, знамо да си мужеложник, не мораш да вриштиш.
Битан је изглед мушкарца, али постоји грдило жена које се ложе на девијације у изгледу, као на пример - ја :) Тако да, некад ми се допадне неко генерално ружан и онда би неко са стране рекао да ми изглед није битан.

@mrmunu-na žalost, tako je. Ali u poređenju sa ženskim rekoh.

Znači, više bi voleo da vidiš ženu kada se pogledaš u ogledalo? Zanimljivo...

Ajd jebiga. Kada bi želio da voajerišeš, da li bi radije gledao ženu ili muškarca, pička mu materina. To sam mislio. Ja bi ženu, bez dileme. A ti?

Da budem iskren, pre bih gledao dobro građenog muškarca, nego neku mlitavu ženu. Mada, ne vidim kakve veze ima voajerisanje sa bilo čim, nikada nisam ispoljavao takve sklonosti.

Mulice, ajde objasni čovjeku. Izgleda da moja prekodrinska varijanta srpskog jezika nije jasna g. mrmunu. Pliiiiz, upomoć. Optužio me je. Brani me ako si čovjek mulice.