Prijava

Хахах :) Али упореди мало пунију жену и мало пунијег мушкарца. Или, извајану жену и извајаног мушкрца. Чак и ја бирам женско тело у оба случаја.

E, jel mu sada jasno?
Hvala Mili, hvala!

Žensko je praktičnije za jebanje, ako ništa drugo.

Znaš kako, muškarac ne može da bude toliko odvratno debeo koliko može žena, a što se tiče izvajanosti i razvijenosti muskulature, žena nikada ne može da bude mišićava kao muškarac, sve i da se kljuka steroidima.

Ma kakvi mišići. Neću da se bijem sa ženom, već da mazim, ljubim, gladim, bre. A po potrebi i da se "ugradim". Uf! Ja svršio, i volim mulicu više od tebe milion puta.

Mislim da ću da se složim sa Tulumom.

Znao sam. Znači jebete ne birate? Ono, muško-žensko, nije važno! A u pičku materinu gdje ja dođoh.

Da, pazi se... Pamet u glavu i dupe uza zid. Mi ovde smo skroz devijantni.

Па и не причамо о максимуму мишићавости, него да су на истом нивоу. И нисам мислила на гмазине, као што рекох, то нису жене, то је геометријско тело по избору (лопта, ваљак, купа) са мозгом, а неретко и без њега.
Дакле, да је мало јача у облинама, малко већа задњица и груди, али да има женски струк. Код мушкарца се та млитавост огледа у стомаку, таласастим рукама и оно, ничему занимљивом. Хоћу рећи, код мушкараца је млитавост додатно незанимљива :))
А код затегнутог тела, онако, да су мушкараци и жена на истом нивоу затегнути. Мени никад нису биле лепе слике оних полуголих набилдованих манекена, колико су ми лепе слике полуголих извајаних манекенки...

Mr.Мооne da sam znao tvoje sklonosti, a ne bi ti išao sam kući ono veče iz KST-a! :*

Ajmo ća. Treba nešta pojesti. Iscrpio me ovaj seks na suvo. Sav sam se ižuljao. Živjeli i dobro se našli.

E, jebi ga PSV, sad mi to kažeš... Ništa, sa' će opet revija, pa ćemo da nadoknadimo propušteno.

Мушко тело је подједнако лепо као женско, да се не лажемо.
Е, сад, то што није подједнако сексуално привлачно, то је нешто сасвим друго.

Најјача је :) А тражила сам слике где неће фаца жене или мушкарца бити пресудна, јер су жене и у фаци генерално лепше :))) Ајмо Јово наново!

Ana Falki je ipak sije za dva koplja.
Mune, ta prasica je za umokac dusu dala. Ne budi lud.

Čiji ti dupli ono beše?

Milice, nema se šta dodati. To je to. Jedino nemoš od pedera da napraviš čoveka.