Prijava

Molim sve clanove da mi odgovore na sledece pitanje :
Sta biste vi uradili da kaznite ribu koja vas vredja i "mrzi vas" bez ama bas ikakvog razloga?
Hvala lepo.

Што је ово у ''спорт''? :)

Ја бих је игнорисао.
Одговарањем на њене прозивке се само спушташ на њен ниво и потврђујеш да је у праву кад те вређа. Искулирај и то је то.

Pa meni svadja sa neznijim polom predstavlja sport, a ako bas moras, premesti gde vec treba da bude.
Ma jok, ignorisem je ja, al' se i dalje vraca. Ne mogu da je odradim u skolskom WC-u, jbg, ima decka koji ide u istu skolu... :\

Možda bi ovo moglo da se okarakteriše kao drugi deo naslova podforuma... "život"...

А, чекај, она ти се у исто време набацује?
А је л' дечко јачи од тебе?

Kad se riba prokurči... Čekaj, je li to ono kad navuče onaj pojas sa veštačkom kitom pa hoće da te nasadi na istu?

Ja ipak mislim da je to kad previše barata kurcem pa postane pro.

@ Dzimi
Jaci, verovatno. Bolji borac : ne. Jbg, sta moze neki Sveda pacifista jednom Srbendi, a? Svejedno, u tuci mogu da ga ubijem.

Немој да те депортују у Србију. :)

Ma jok, boli mene kita za njih, a da se bijem mi nije ni na kraj pameti. Samo 'ocu da se mrdne od mene...

Ja bih je kaznio analno... ako me razumes sta ti pricam!

Mislim da te ona vrlo nezgrapno muva. Možda ni sama nije svjesna toga.

@Orko, mislis da nisam pokusao? Ja sam bre tipicno musko! Sve direktno...
@Lulla, tezi slucaj, ima decka, ja mislim da je samo veoma zla, pokvarena osoba...

Lullaby, nemas pojma :)) Takve su samo za kaznjavanje! Mislim, sad, ako je bila sa paracincem, pa sad sa ovim likom, onda mu nabija na nos to... A ako nije pa ga smara, odna je samo bolid riba! Znaci kaznjavati je!

Bolid je u svakom slučaju. :)
Ignorisanje je jedina odbrana.

Izjavi joj ljubav. Najneznije sto umes. I onda jos jednom. I jos jednom. I jos jednom. I jos jednom.

čekaj, daj nam istoriju (da ne kažem genezu) vašeg odnosa. kako je sve počelo? zašto te spopada? na koji način te spopada? gde te spopada? šta ti konkretno govori? i sl.

Реци јој једноставно: ''Ај, терај се, бре, у пичку материну!'', па кад ти се она, испиздела, унесе у фацу да те изнапушава, а ти јој кажи ''Смрди ти из уста!'' и понуди јој Старс.

Smekerski, Dzimi, nema sta.

Sve je pocelo lepo, druzili smo se, zezali, i onda pocne da se kurci, i da mi prica da prekinem da disem, da idem da crknem, itd, i sad i dalje to radi. Ukratko, to je to. A vi sto ste odma' pomislili na necastive veze (sa njom svaka veza je necastiva), pobrkali ste. Ja cisto sumnjam da sam joj se ikada svidjao na taj nacin, a ona meni sigurno nije, al' koga briga za to? Svejedno, spopada me uvek kad smo u istoj prostoriji, na casovima kad imamo grupni rad, kad se zezam sa drugarima. Uglavnom svuda.I uvek taj jebeni h8, i dosadna je. samo 'ocu da me ostavi na miru i gotovo.