Prijava

Strajo evo ja cu, krije se cetrdesetogodisnji momak iz KG-a

to je već napredak ali ne baš

Ево, нисам рекао, само сам ставио слику. Невезано за тему.
http://tracara.com/wp-content/uploads/2009/04/tijana_stajsic_ckm.jpg

prvi prokomentarisao defku o njoj :D

Dobra riba, nista vise, to je za sliku.

@Strajo, nisam ja bez veze Virtual, tu sam negde oko tebe u kiber spejsu

Ево, нисам рекао, само сам ставио слику. Невезано за тему.

Mnogo je sisata.

Mislim da moj nick govori sve. :)

Али ГМ, како си ти то провалио? :)

Али ГМ, како си ти то провалио? :)

Е о томе већ не могу да причам.

Verujem da bi vendi napravila nalog kad bi je neko izložio i objasnio kako funkcioniše ovo :)

Verujem da bi vendi napravila nalog kada bi joj neko napravio nalog, ne možeš banderi da objasniš

Моја кева прати Фарму и рече ми да је Венди изјавила да има 180 коефицијент интелигенције.

Bio sporedan lik na naslovnici Blica. Jednom statirao za jednu emisiju na rtrs-u, nekoliko puta upadao u kadar. Fak jea! :)

Ahahaha :) a nije ona glupa, ona je samo polupana i neretko drogirana.

Како год, 180, па није она Тесла. :)

ne znam, meni deluje tupavo, samo je opšti problem u Srbiji to što se ženama iz javnosti koje se ne ustručavaju da psuju u javnosti neretko pripisuju nezaslužene intelektualne sposobnosti dok su one stvarno prepametne po strani

Katarina Rebrača čitala definicije...Al nisam siguran da ima profil.

Što, to nije ništa posebno i čudno, obzirom da čovek može da poveća svoj IQ. Moj drug po mensinom testu ima oko 167, a normalan lik skroz. Mislim, normalan u smislu da nije neki naučnik, ali da je istripovan - jeste. Čak je do skoro konobarisao, sad je upisao filozofiju.

ae bre ne trosite mastilo oko Vendi

nego sta mislite ima li Mirko Cvetkovic nalog? I ko od politicara barem prati Vuku?

Pa to što se inače ljudima koji vređaju, psuju, iživljavaju se i bezobrazni su, pripisuju natprirodne intelektualne sposobnosti, to je posebna priča. Najlakše je biti bezobrazan.

Čak je do skoro konobarisao, sad je upisao filozofiju.

Прави српски интелектуалац.

:)

jeste posebno i čudno, samo što ona nema predstavu šta znači 180. da je toliko ne bi bila kafanska prostakuša, intelekt joj ne bi dozvoljavao nego eto, da kaže da je pametna, čula negde da treba preko 100 pa malo nadogradila