Prijava

ahahhaha strajo malo preterala dobro nije rekla da ima preko 200

Što, to nije ništa posebno i čudno, obzirom da čovek može da poveća svoj IQ. Moj drug po mensinom testu ima oko 167, a normalan lik skroz. Mislim, normalan u smislu da nije neki naučnik, ali da je istripovan - jeste. Čak je do skoro konobarisao, sad je upisao filozofiju

Mensa je ljudi zajebancija, namerno ugadjaju ljudima sa lakim testovima i onda i prosecni ispadnu genijalci. Po glavi stanovnika i Mensinoj statistici Srbi su narod sa najvecim IQ. A zasto? Pa zato sto Srbi opet po glavi stanovnika imaju najveci broj testiranih. Inace smo prosecan narod.

Mensa je bre firma koja radi za lovu. Boli njih za IQ.

Ja sam Elmer Davež, poznati milioner. Posedujem palatu i jahtu.

Pa kažem ti strajo, ovaj moj drug je završio gimnaziju, i blejao 6 godina u prazno, tek poslednje 2 godine je uzeo da konobariše. Sklonosti nisu stvar inteligencije, a i visina IQ-a je precenjena. Visok IQ svakako nije put ka uspehu, štaviše, mnogi geniji propadaju zbog nekih svojih ideja i zato što ne trpe autoritet.

mnogi geniji propadaju zbog nekih svojih ideja i zato što ne trpe autoritet.

priča mog života :)
Ali to je i logična posledica, što je veća sila teže ju je obuzdati...

priča mog života :)

Шта сереш бре, ти имаш 20 година. :)

StrajaKg
ako vam ja budem rekao ko se krije iza 20-ogodišnjeg momka iz Kg-a...

;)

Ja mnogo učim i odličan sam đak ko nije član mense deran je opak

Hahaha, Mylyce, oko 167? Pa nije to kilaža, ne meri se tako. Ako si u to poverovala, tebi je verovatno oko 67. :)))

Mrš, nije to, rekao mi je tačno i pokazao rezultat, al ja ne mogu da se setim, davno je to bilo :)

Straja nije ispod 35, a ja mu ladno dajem 40.

Koliko sam ja upućen, mož da bude 164 ili 168. Oko 167 ne može nikako. :))

Koliko sam ja upućen, mož da bude 164 ili 168. Oko 167 ne može nikako. :))

Колико сам ја упућен, Менса не издаје резултате изнад 156. мој буразер је добио папир на коме пише ''Бла бла... спадате у мање од 1% становништва са коефицијентом изнад 156''.

Изнад тога не може прецизно да се измери.

Уосталом, изнад 140 су углавном ретарди. Превисока интелигенција је подједнако аномалија као и прениска интелигенција.

E, nemoj više da me blamiraš, ja nemam pojma. Znam da je preko 160 bilo, a ispod 170. :)

Ma braća albanci su najinteligentniji narod
http://rs.online-iq-tests.com/

Ma braća albanci su najinteligentniji narod
http://rs.online-iq-tests.com/

Албанци и јесу јако интелигентан народ, заиста.

Aman Dzimi, svi balkanski narodi su ujednacenih osobina (svih osobina), sto znaci svi smo isti. Albanci imaju druge kvalitete vise povezane za religiju i njihov nacin zivota, sto ih favorizuje u odnosu na ostale pa i Srbe.

e meni jednom izašla slika u novine :)

Лемајо где год се појавиш мени је смешно како сам те другачије замишљао.

heheheh uroše bre, prestani da me zamišljaš, energija će biti ljubomorna! :P