Prijava

Drage članice i poštovani članovi,
rešio sam da sa svima podelim moj dupli nalog, kako bi svi mogli da ga koriste i definišu i ispolje kreativnost.

Ovo posmatrajte kako želite, ja samo želim da svi budu u mogućnosti da, ako žele, doprinesu mom projektu čije ciljeve neću otkriti i dalje.

Ako budete definisali koristeći ovaj moj dupli nalog, pomoćićete mi da još više produbim neke moje teorije i izvučem neke zaključke koje ću kasnije podeliti sa svima koje zanima.

Takođe vas molim da prvo smislite definiciju pa onda da se logujete, i da ne blejite mnogo kao "ona" kako bi omogućili ostalim članovima da se igraju.

dakle:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
šifru i juzernejm tražite od surovog privatnom porukom.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

uživajte.

P.S Nemojte se žaliti na moderaciju pošto zadržavam pravo da obrišem svaku vašu definiciju koju postavite kao dunjica.
takođe treba da znate da nisam jedini koji je do sada bio ovaj član, već mi je u više navrata pomagalo više članova ovog sajta.

molim vas, nemojte ništa ovde komentarisati, priključite se ili nemojte, neću zaključavati ovu temu pošto nema smisla zaključavati nešto što bi trebalo da bude oupen sors.

hvala ♥

Znači ti si bio Dunjica slatkica ili sam se ja zajeb'o.

m? ja sam i dalje dunjica. samo što su sada svi dunjica :)

U jbt. To će biti zanimljivo, moram priznati.

EDIT: ali će korisnici morati koristiti taj nalog jedan po jedan. :)

Ja sam je prvi provozao. :)

pa dobar fazon... a ja ti se šlihtao...
a imao si protekciju da ti ne brišu gluposti, a?

Svako dobija po krug. =P

@duh sekire:
haha naravno da je bilo protekcije, jedan od ciljeva bio je "how low can you go?"

(i dobro poznati odgovor: "as low as a hoe")

Hahahahahahahahahahahah
Filipe cmok
hahahahahahahhahahahahahahahahha

:glupa i ne kapira nista:
(s' oprostenjem) Koji kurac je ustvari od pocetka Dunjica slatkica i cemu to uopste i zasto sad svi mozemo da budemo na tom nalogu?
:tupavo zuri u ekran:

koliko je ovo bolesno,jbt!! svaka cast za mozak operacije!:))))

Odlicno, zaista. Autor ONAKVIH definicija je genije. xD

da, ovaj, filip je bio jedan od kandidata za dečka, mada su i ostale slike bile noukoment...
http://i320.photobucket.com/albums/nn339/shivasidpao/l_7ef3e4e2549825a9ea957fb7535b4551.jpg

ovom prilikom bih još samo da se izvinim za moguće uvrede od strane dunje na četu. mislim, napad je najbolja odbrana... :)

Znači sad mogu da se naje..m mame svima i niko neće znati da sam to ja??!!
Surovi, šmokljane jedan, nemaš pojma u Setlersima!!!!

:)

Hahahaah stvarno je odlicna ideja, a i realizacija. A slike Bekama i Bred Pita hahahahahahahhahahahahahahahahah
Cija je bila ideja da raskine s Filipom? :)
A cija je slika na avataru?

A, da, slika na avataru je najjaca! :))
I tekst, naravno...

slika na avataru je neka random slika iz stefan brauna (jadna nepoznata devojka). a raskinula je s filipom jer joj je trebao događaj da ispriča kad smo je vratili nakon nekog vremena. :)