Prijava

Tema za Lakija, Dankana, Kiku, Burzuma i Endotera

Odbanovao sam vas na svoju ruku uz nadu da uz normalan razgovor mozemo da sprecimo spemovanje sajta.
Jebanje je tema koja je interesantna tek mozda 10orici clanova, i iz koje ne moze da se nauci nista novo (izvinte, al niste neki jebaci). Kao takva ide u zajebancije i igre, kako ne bi smarala ostalih 20000 clanova. I ukapirajte to.
Tema je igra, ukoliko je interesantna samo vama i ne nosi nikakvu informativnu vrednost. Ovo je na odluci moderatora, i kao takvo jebi ga. Morate da ga postujete.
Drugim recima, ne morate bas ko deca da trcite i vucete sve redom za rukav "gledaj me gledaj me gledaj me"

Znaci, odbanovao sam vas na svoju ruku, i hocu ovde da cujem izvinjenje, i da ste razumeli ovo sto sam napisao, i da vise necete da pravite sranja. Ko ne ispostuje ovaj moj gest dobre volje ce me duboko povrediti, i u momentu duhovnog rastrojstva, banovacu ga na mesec dana.

EDIT: ako vidim da ste aktivni a ne izvinjavate se, smatracu da ignorisete ovo.

Опроштено ти је келте! Не дижи руку на се!!! ВОЛИМО ТЕ!!!!!! ПА ЧАК И КАД ЈЕБЕШ!!!!

dodao sam te u spisak gore

Чекај ,да видим прво да ли сам добро разумео.Ако се ја не извинем на овој теми за моје поступке ти ћеш да ме банујеш на месец дана иако сам пре тога добио бан на свега 48 сати и од никога нисам тражио да ме одбанује?Где је ту логика.Одбанујеш ме да би ме бановао на дуже?
Врати ти лепо мени мојих 48 сати.

e ovog puta nece moci. bas zato sam i uradio ovo.
jeste kurac... banujemo na dva dana, a vi se posle vratite pa opet sranja.
hocu da vidim da ste ukapirali sta se sme, a sta ne sme, i da vidimo u cemu je problem,

naravno, kad vidim da ste videli ovo upozorenje, i izvinili se, za ponovljeni isti prekrsaj ce odmah da dobijete debele banove, bez ovog trtomudjenja.

Морам да се консултујем са јебачима.Ипак је ово рад једног тима људи.ОК?

ok, nema problema.
znate uslove.

EDIT: valjda do sad znate i mene kad se zajebavam, a kad sam ozbiljan.

Samo se nadam da će sa taocima biti sve u redu.

Мене си додао за овако ретардиран наслов и садржај теме? Не да нећу да ти се извиним него ми мало фали да ти поменем нешто друго. Можеш слободно да ме банујеш. То што имаш "моћ" да банујеш и одбанујеш не значи да сад треба да тражиш од људи да ти љубе чизму.

Уживај банујући ме. А кад се сетиш да ми се извиниш (не треба јавно) онда ме одбануј. Ово је горе од фејса колико видим.

Поздрав свима.

ne nego sam te dodao zato sto u svakoj corbi moras da budes zaprska, skroz nepozvan.
i da, banovacu te.

Келте , добар ти је био план али стварно.Шах мат , онако мајсторски.

Него сад и ја да рекнем коју.Ако неко треба да буде банован ,реално , то смо ја и Кика Бој.Ми смо га ,што се каже , претерали.А Ен Дотер , Данкан и Буржум ништа нису Богу скривили.Пусти људе да бивствују на миру у овом виртуелном свету.

Tribute to fuck! :))

http://www.youtube.com/watch?v=JQshsAFY9fU

Hohohoho, kakvo kurčenje, jebote! :D

Не, не. Лаки није у праву, сви смо криви подједнако и тачка. Мене што се тиче, враћам се у кревет, ионако ме вируси бановали из кафане на дужи период.

ajd samo jos da vidim kiku i burzuma, da su vidli ovo pa se jebite komplet. (u forumu igre, naravno) :)

ja pomislih ovo tema da se izvinimo ribama koje smo kresnuli kad ono.. medjutim

a i ovo ce da zavrsi u igre kad tad :)

ček, hteo bih da se uputim u dešavanja pa da i ja palamudim malo, neko od gore pomenutih je otvorio temu u pogrešnom podforumu, odnosno tema je trebala da se nadje u igre a završila u nekom drugom podforumu, i zbog manjka interesovanj i činjenice da je u pogrešnom podforumu okarakterisana kao spem tema? uz to tema je bila aktivna ali je postovao mali broj korisnika...

ja pomislih ovo tema da se izvinimo ribama koje smo kresnuli kad ono..

e to sam i ja pomislila! ili da neko sa vuke hoće da se izvini nekom što ga/je jebao/la heheheh :P

Ako budem ovde ili negde drugo napisao "JA JEBEM!!!" oću morati da se izvinim i ja?