Prijava

150 bogoslovskih maraka

Euri, sine oče, euri?

Bogovi ne koriste tu masonsku valutu oni su ostali na markama

Devize znači... Pametni neki bogovi... A ček' zar ne rekosmo da ima samo jedan bog?

Bogovi

Оче , зар и Ви?

Lapsus bog ne koristi eure

Ако је Бог Реч , а реч је "еуро" да ли то значи да је Бог новчаница?Онда слављењем новца ми славимо Бога ,на неки крајње чудан и индиректан начин?

Ја сам чуо да Отац Срба уме да уради 10 китосклекова.

Ја сам чуо да Отац Срба уме да уради 10 китосклекова.

A možeš mislit' kol'ko može taj bog da napravi... pufffff

A možeš mislit' kol'ko može taj bog da napravi... pufffff

Бог се не рачуна. Он је омнипотентан. :)

Kaže Bog, igraš li ti, dečko, Civilizaciju II ili III? Ja reko, igram, što me pitaš kad znaš i sam. Pa, kaže on, šta me onda pitaš kad sve znaš i sam?

Бог се не рачуна. Он је омнипотентан. :)

E pa onda je u rangu Moje babe :)

Zamisli da bog kaže da može 100 ovih kurčevih sklekova i dođe mu isus i reče HEH PA TO MOŽE I MOJA BABA... Kako bi se ovaj skenjao... :)

Zamisli da bog kaže da može 100 ovih kurčevih sklekova i dođe mu isus i reče HEH PA TO MOŽE I MOJA BABA... Kako bi se ovaj skenjao... :)

Sta ti pricas to niko ne zna...

Sta ti pricas to niko ne zna...

Ne razumiješ ti to, sine, slabo ideš u crkvu :p

Да ли су дела исто што и Реч?

Ја сам чуо да Отац Срба уме да уради 10 китосклекова.

Lažu dušmani mogu 20
A bog moze kolko oćete stigao je jednom do cifre 199879 pa se smorio i odustao

A bog moze kolko oćete stigao je jednom do cifre 199879 pa se smorio i odustao

Vidiš da je dosadno čovjeku i to da radi... A posle kao on sve nešto tu... Bježi bre...

Bog ne postoji, stoga ne moze ni da nema religiju! Ako krenemo od pretpostavke da je i on sam izmisljen kao i cela religija koja se zasniva na tom bogu kako onda moze neko i da pretpostavi da bog ima religiju ili je nema... Zapitajte se malo o cemu se ovde diskutuje!

Ateizam je govno, religija je govno! Sve vere ovoga sveta imaju samo jedno za cilj! Jea bejbe!

http://www.lettertogod.net

Meni je odgovorio.

E a zasto se bog uvek obraća na engleskom ako je tako moćan mogao bi da postane poliglota

Može. To funkcioniše u verziji 1.0.12.31. Plati pa se klati, hahaha!

Bog ne postoji, stoga ne moze ni da nema religiju! Ako krenemo od pretpostavke da je i on sam izmisljen kao i cela religija koja se zasniva na tom bogu kako onda moze neko i da pretpostavi da bog ima religiju ili je nema... Zapitajte se malo o cemu se ovde diskutuje!

Ateizam je govno, religija je govno! Sve vere ovoga sveta imaju samo jedno za cilj! Jea bejbe!

Бог је Реч , ти говориш , значи Бог постоји.Закључак .... зашто људи воле овакве теме?