Prijava

E, pošto Kika boy zaslužuje stub srama zbog naloga koji nije njegov, ako ste čitali, objasnio je o čemu se radi na ovoj temi, onda bi bilo pravedno da i članica moderatorskog tima dobije počasno mesto na stubu srama zbog pisanja plagijata. To je moderatorski primer ostalim članovima je l' da?

Farmagedon, ukradeno odavde.

Savremeni poslodavac, ukradeno odavde.

Internet explorer, ukradeno odavde.

Štap, ukradeno odavde.

Antika, ukradeno odavde.

Robinson Kruso, ukradeno odavde.

Zevanje, ukradeno odavde. Stoji pod "yawn".

Bore, ukradeno odavde. Soji pod "wrinckles".

Pregledao sam čini mi se manje od pola njenih definicija, tako da ne znam na šta bih dalje naišao da sam nastavio.

Marijana, žao mi je što cinkarim, ništa lično protiv tebe, ali primoran sam zbog nepravde koju čine mom drugu, a tebe svejedno niko nije bio po ušima da ređaš plagijate, tako da si sama odgovorna za svoje delo.

I ja imam dva plagijata među definicijama, tako da ću vas poštedeti kopanja po mom profilu. Ovaj i ovaj. Naravno, očekujem zasluženu kaznu.

Inače, generalno sam primetio da je sajt prepun pokradenih stranih i domaćih aforizama, viceva i štatijaznam čega već. Neke veoma zapažene definicije su podvala.

Ja jebem mnogo jako!

Imao si modulatorski primer i sa vukajlije, nisi morao kopati po drugim sajtovima. Evo ti iz rukava ova - direktan plagijat ove moje, cak i po naslovu.

Inace, o modulatorskim principima govore odabrane definicije danas - koliko je moralno i ukusno u odabrane stavljati modulatorske definicije? Da ne pominjem ranije prljave metode privremenog brisanja konkurentnih definicija (najcesce potpuno korektnih), dok prodje izbor za definiciju dana.

marijana?!?!? zar ti?!?!!? od svih ljudi?!?!?! sad ko da mi je neko rekao da deda mraz ne postoji...

Добро јутро Колумбо, открио си да говно смрди...

Може глат катанче на ову тему јер њих заболе само тако шта ви мислите о њиховим плагијатима. Тј. то нису плагијати јер је могуће да више људи има исту идеју. Ко што су многи научници имали исте идеје на другим крајевима света па се теорије зуву "Мирко-Славко теорија". Све по принципу из филма Еквилибријум и нема фрке. Узми ону пилулицу и болеће те кита за плагирање.

8 од 818!

Јбт, који сам ја плагијатор!

8 од 818!

Јбт, који сам ја плагијатор!

Ево шта сам реко :Д
:узима пилулицу:

Niti ću braniti Marijanu (nemam od čega) niti ću trošiti vreme na ubeđivanje

VUKAJLIJA NIJE MUDRILIŠTE, VEĆ ZBIRKA SLENGA I KOJE ČEGA IZ NARODA. NA OVOM SAJTU JE 99% STVARI KOJE NISU IZMISLILI AUTORI, VEĆ SU IH ČULI ILI VIDELI (KOPIRALI) SA NEKOG DRUGOG SAJTA.

kraj priče. Mani se tih teorija zavere, sad si ispao magarac.

Lock.

sledeći podbadač, trajni ban

kako me nerviraju ovakvi "osvetnici" . Kao neki paparaco iz žute štampe. Kako te nije sramota, ajd da si nekog drugog, nego Marijanu. SRAMOTA

koja ste vi deca jebote...
aj umesto sto ste nasli da prozivte autora koji je realno znatno bolji od vas, napisite neku "kreativnu" definiciju.

a zaključano ovo...
svejedno, ponašate se ko deca u trećem osnovne. ona deca što tuže iz zavisti ili štaveć.
odrastite.

Ајде, пошто вас не мрзи да тражите плагијате, нађите их мени. Имам две дефиниције које су чист плагијат. Целе. И једно 5-6 са украденим фрагментима познатим широј јавности од раније.

Dakle, da ostavim Dotterovu temu na miru. :)

Niti ću braniti Marijanu (nemam od čega) niti ću trošiti vreme na ubeđivanje

Ja nju nisam napadao, već kritikovao objektivnost modova, ona je samo bila jedan primer.

VUKAJLIJA NIJE MUDRILIŠTE, VEĆ ZBIRKA SLENGA I KOJE ČEGA IZ NARODA. NA OVOM SAJTU JE 99% STVARI KOJE NISU IZMISLILI AUTORI, VEĆ SU IH ČULI ILI VIDELI (KOPIRALI) SA NEKOG DRUGOG SAJTA.

Nemoj ti da me učiš šta je Vukajlija, duže sam od tebe ovde.

Mani se tih teorija zavere, sad si ispao magarac.

Nije nikakva teorija, već dokazano u praksi. A ti si ispao pička jer zaključavaš nakon što si se ispraznio.

kako me nerviraju ovakvi "osvetnici" . Kao neki paparaco iz žute štampe. Kako te nije sramota, ajd da si nekog drugog, nego Marijanu. SRAMOTA

Osvetnici!? Da me bude sramota!? Da li si ti uopšte razumeo šta sam ja napisao u onom postu? Izvoli pročitaj još stotinak puta dok ne skapiraš.

koja ste vi deca jebote...
aj umesto sto ste nasli da prozivte autora koji je realno znatno bolji od vas, napisite neku "kreativnu" definiciju.

Ja ne poričem uspeh njenih originalnih definicija. Daleko je bolji autor od mene i šta s tim? Kakve to veze ima s onim što sam ja naveo?

8 од 818!

Јбт, који сам ја плагијатор!

Kao što rekoh, manje od pola tvojih definicija sam pročitao. To sam samo na brzinu iskopao, mrzelo me da tražim dalje. A od tebe sam očekivao zreliju reakciju, al' nebitno.

Добро јутро Колумбо, открио си да говно смрди...

Hahaa...znam ja dobro šta se dešava na sajtu još odavno. Objasnio sam zašto sam tako reagovao.

Ja ne znam šta ste vi ljudi umislili s tim vašim moderatorskim pozicijama. Kako bi ti to Korleone uživo "zaključao" neku temu razgovora baš me zanima? Tim ponašanjem ubijate dobru atmosferu na sajtu, a posle nas optužujete da smo debili, nedostojni, spemeri, trolovi, kurci palci... Jebote, imamo pravo valjda da izrazimo šta mislimo, ako vam se ne sviđa, ne čitajte.

edit: prebačeno

Pošto ste zaključali temu (onu o nekakvoj "pravdi" ovde), nisam stigo na ovo da odgovorim, a zainteresovalo me da odgovorim, pa ću ovde da stavim:

Korleone: 99% STVARI KOJE NISU IZMISLILI AUTORI, VEĆ SU IH ČULI ILI VIDELI (KOPIRALI) SA NEKOG DRUGOG SAJTA.

Uz dužno poštovanje, Korle, ovo veze s vezom nema. Bar na mom profilu...Možda imam neku defku da sam preuzeo iz neke serije ili filma, ali to sve lepo piše. (plus, manje više neku iz drugih izvora...al to je možda promil mojih defki), al dosta o meni (ko ima čavku vika vu iš)...siguran sam da ima i drugih autora bilo kog statusa ovde da ne pišu kopirane stvari u tolikom procentu...već 10% najviše...npr

Koj moj, pardon on maj frenč, pišete ovakve gluposti, da ga jebem i ovakav argument?
Da ne ulazim u to, koliko je potezanje bilo kakve teme o pravednosti, spletkama i ispovedaonicama ovde gola glupost.

edit: ovo sam na ktitor forumu pisao...preneo ovde, jer je opet otključano...

Уз дужно поштовање, Корле, слажем се са Влатком. Ја сам можда 4-5% ствари чуо негде и убацио у дефиниције. И то нису опште познати фазони, него неки интерни фазони из мог друштва и слично.

Ма дајте људи бре. Колико сам пута написао плагијат на дефиницијама дана и линковао па ником ништа. А дефиниција 95% идентична са оригиналом. Манте се тога ништа нећете постићи...

Значи, ЛесТаТ, колико сам ја разумела поенту твог првог поста:

onda bi bilo pravedno da i članica moderatorskog tima dobije počasno mesto na stubu srama zbog pisanja plagijata. To je moderatorski primer ostalim članovima je l' da?

проблем са дуплим налогом аутора Kika boy ћемо решити тако што ће моје име да иде на стуб срама?

И правда ће бити задовољена?

Кад ће правда бити задовољена?
Шта све модератори треба да ураде да би задовољили правду ако се сваки активни члан буде жалио на нешто што му смета?

Slazem se sos Dzimi.

Jebem ti život, ne zna se ko je ovde ludji od koga.
Sve sami argumenti jebote.

ne slažem se. Sve je to iz naroda, a vi kako hoćete.

Džimi :)