Novi Sad

  1. Мађарски је јако смешан и ружан језик, али их макар не разумем. Босанце разумем кад лупају глупости :р

  2. Ajde bona mala, da te nisam odveo na kafu ne bi svijeta vidjela :)

  3. Ajde bona mala, da te nisam odveo na kafu ne bi svijeta vidjela :)

    to zemo, nek' si joj rek'o...

  4. Uf, al se raspričašte. Ja nisam došao u Novi Sad da me vole, nego da klošarim, i studiram uz to.

  5. Ау брате
    :црвени:
    Немојте јебати с тим вашим форама, леба вам :)

  6. Ma ti si mi sva fiuuuna.

  7. Mora da bude fina jer je iz budisave tamo su svi fini:)
    Nego dabe koji faks tebe dovodi u naš glavni grad

  8. Ovaj sa slabom strujom, na ftnu, elektronika.

  9. Ćuti imate bar normalnu kantinu ja redovno idem tamo da žderem mi imamo samo aparat za kafu koji ne radi

  10. Kantina je fenseraj, menza je konza. Jesi uspio da pojedeš dva velika indeksa na jednoj pauzi u kantini?

  11. Mora da bude fina jer je iz budisave tamo su svi fini:)

    Лудница, можеш доћи да боравиш мало, да пофиниш. Држаћу те у подруму :)
    А који си ти факс дућо?

  12. Jok nemam take ambicije:)
    ček ja sam mislio na ono desno kad siđeš dole jel vam to menza ili kantina bio sam par puta i tamo u onom kafiću

  13. Matematiku tamo su svi nenormalni naviko bi se ja i na budisavu:)

  14. Gdje si ti vidio kafić u menzi? :)

  15. Kantina je desno kad siđeš, a lijevo je kafana, al imaš i tamo neke 'rane za uzeti. A menza je ona velika crvena zgrada. Jes' ti brucoš, kad nisi još naučio šta je mašinac, a šta menza?

  16. ne u menzi desno je ta kantina levo je taj kafić

  17. Ту је до јаја храна ал је штрокаво, пацови им трче по кухињи, знам из поузданих извора.

  18. Muluce, jel misliš na kantinu?

  19. Jok dube druga godina u toj menzi nikad nisam bio ovo mi sasvim odgovara a kad imam dužu pauzu odem do karibika

  20. Ti si na pmf-u, znači ti prebivaš u Sonji? Čuo sam da ima neka kafana i kod vas, al tu nisam još bio, čuvam to za četvrtu godinu, svake godine u kampusu otkrijem nešto novo.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.