Novi Sad

  1. Sranje je dube veruj mi na reč šta misliš zašto dolazim kod vas:)

  2. Pa aj da odemo na pivčugu, nekako, da se izorganizujemo, evo, ja sam slobodan od 15-16. januara.

  3. Moz sto se mene tiče
    moz još neko da nas bude više

  4. Ma naravno, ja ne idem nikuda brez svojih cimera. Samo nemoj mulucu zvati, ona pije čaj, neće pivo.

  5. Pa jes ko je lud da se vraća u budisavu pijan
    milice aj snama u inat dabu na kom si ti faksu

  6. На фтну, на заштити :) Не не, идемо ти и ја сами, они увек дођу ко екскурзија.

  7. Ne može muluca sa mnom, ona je mnogo kurčevita, a nema kitu.

  8. Može milice samo ponesi kišobran da te vidim pošto sam čuo da si minijaturna:)

  9. Ma nije ona minijaturna, poznaćeš je po crnom oblaku koji lebdi iznad nje. Tako je to sa svima iz porodice Adams.

  10. Hoće neko na kafu, pivo...?

  11. treba kome stan? Tačnije garsonjera. U samom centru grada, šafarikova 35. 5. Sprat, ima lift. Nameštena u full-u, tv, internet, IPTV (kablovska) 2 kreveta, klima, parno grejanje... Lep pogled na centar NS-A... ;)
    Zainteresovani neka se jave na PVT...

  12. Pa Stefane, ako daješ a niko neće, ja ću :D

  13. Kape, jel mogu ja u drugi krevet, vidim da nigdje cijena ne piše, izgleda da traži volontere :D

  14. dajte 180 jevereja... :)

  15. jel to sa režijama?

  16. E moj Stefane, mnogo je to za garsonjeru. Izgradio se Novi Sad, praznih stanova koliko hoćeš, a mesta u studentskim domovima sve više. Za te pare izdaju na Limanu 2 dvosoban stan.
    Nemoj biti halav :)))

    Ja za moj dobijam 160 evra, a lokacija malte ne ista. I sve skakućem i pevušim ;)

  17. Чуј, 180 јевреја хахаха! Па ту ти се ни термити не би уселили.

  18. a mesta u studentskim domovima sve više

    Kome ti drobiš? Jel ja sutra treba da dođem na taj ručak, katija?

  19. ti znaš, M? Centar bre...
    Dobro katija, 170 je... Ne možeš kriviti čoveka ako hoće i nešto za sebe... :)

  20. Ne treba. Kad mi prođe kolokvijum u subotu, vodiću te na ručak. U restoran. Ne u menzu. Ali nauči do tad kako se ponaša u restoranu :))

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.