Novi Sad

  1. mrkonjic zajeban kraj

  2. Ћамиле, а шта знају Босанци, леба ти :р

    milice izvodim te na sajam namestaja i pokucstva xaxaxa

    Радије бих на балет, али дај шта даш, извођење се цени данас. Осећам се интегрално :)

  3. naravno, sve zajebavamo... nego jel znaš nekoga iz mrkonića

  4. Ало, ово је тема НОВИ САД ГЛАВНИ ГРАД, зајеби Мркоњић.

  5. štaš kad smo mi GLAVNI u NS... da vam nije nas, nikad ne biste ni bili tako poznati...

  6. Baš vala. Mi autonomaši smo surovi. Banovaćemo te sa naše teme, budeš li spamovao buri :)

    NOVI SAD GLAVNI GRAD.
    N eoplanta - latinski naziv za grad, u prevodu nova bašta.
    O pušteno - reč koju Novosađani najčešće koriste, a koja na pravi način sumira stil života u Novom Sadu.
    V ojvodina - autonomna pokrajina čije je Novi Sad glavni grad.
    I novativno - Novi Sad je uvek bio cool mesto za nove ideje. Jedino od čega Novi Sad pati je visoka koncentracija mozgova.
    S lanina - omiljeno jelo među "lalama".
    A lternativno - Novi Sad je uvek bio Alter grad. To se ne može opisati, to se mora doživeti!
    D unav - je moćna i najveća evropska reka. Od milošte ga zovu "novosadsko more".

  7. Што се мене тиче, слободно мрште из Новог Сада. Ми смо познати по лепим девојкама, а не по Босанцима који лочу по фонтанама и праве шегу. :)

  8. Што се мене тиче, слободно мрште из Новог Сада. Ми смо познати по лепим девојкама, а не по Босанцима који лочу по фонтанама и праве шегу. :)

    što se djevojaka tiče imaš pravo...
    al' da nije kolega bosanaca da tjeraju šegu bilo bi vam dosadno sigurno...

  9. Ма јесте да, мени убију досаду кад ми иза куће запева 'бенд' Крајишника, кад имају пробе. Ма шта досаду, убију све у мени.

  10. hahha ne seri da imaš krajšnike komšije...
    odo pa ću se vrnem na temu poslije...
    ajd ćao novosađanke i bosanci...

  11. Uh, dobre su novosađanke, sve bi to plodio, al' skupo mi da dođem do tamo. Mamu im lopovsku, samo do Bg-a je 1500 karta.

  12. au , auuuuu, al mi se sada sere, nacisti prljavi

  13. Brate, transfer. Sprdačina.

  14. Револт има једну добру песму. Реално, наши нацисти праве срање музику... не можемо се поредити са Мађарима.

  15. Uh, dobre su novosađanke, sve bi to plodio, al' skupo mi da dođem do tamo. Mamu im lopovsku, samo do Bg-a je 1500 karta.

    За те паре можеш да унајмиш неку камњеарку у КШ-у, ако ти је толико стало до оплодње. Ако будеш шармантан, можда ти одглуми и новосадски нагласак. :)

  16. Dobro mi ga zavuče, pošteno. Dakle 1:1. :)

  17. Ja više volim da čujem bosaanski nego onaj mađarski nemam ništa protiv mađara ali ide mi na kurac taj njihov jezik isto ko i nemački

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.