Prijava

samo jedna je shvacaš, varoš u koju se vracaš

било куда пођи свом ујвидеку дођи

nema više onog starog Novog Sada...neke nove generacije su upropastile i ono malo vojvođanskog što se moglo osetiti do pre par godina...
Kad se setim, dohvatiš neku sojku pod ruku, pa pravac promenada na sladoled i kabezu kod komšije sodadžije, pa sednete u birtiju, a muzika te prepozna i odma ti zasvira neku od Đoleta na uvce, pa posle niz štrand po mesečini, a pesak nam puni sandale i ide na živce, ali ga otresemo uz osmeh, srećni što nas je bog postavio baš tu, baš sad, dok se dva odveć seda alasa sa svojim presmešnim slamnatim šeširima na ofucanom čamcu bore iz petnih žila da izvuku iz Dunava i poslednju hobotnicu za to veče, ma milina božija :-)

колко сам се исповраћао сад

Poslastičarnica kod Džafera, Limanci znaju zašto ;)

Istinit razgovor iz autobusa između pijanog Prijepoljca(prim. aut. Gušalja) i ribe iz Novog Sada koja je došla na Adilov koncert:

Gušalj: "A ti si iz Novog Sada, jel, ma meni je Novi Sad mnogo lepši od Beograda, i možeš svuda da stigneš peške, jel da da je Novi Sad do jaja?"
Riba iz NS-a: "Jeste do jaja...................................ako imaš šezdeset godina."

Ahahaha, a i nigde ne mozes peske nije to Celarevo...kako ides peske sa naselja na podbaru, 2h45min peske

Možeš peške ako živiš u skerlićevoj a snabdevaš se na ribljoj, ovako ostalo moš peške samo ako si lud. Ko je lud ja sam

Ajde bre Mađari odjebite

Bosonci su krivi što je poskupeo gradski i što nema dovoljno parking mesta za sve

Fin je NS juce sam bio
Smrdi vam zeleznicka ali ok
Lepsa je nego beogradska

Novi Sad > Petrovaradin
Pezos kao druga država mnogo krivudavo i brdovito

posle četri godine u gradu skontao sam jednu stvar, znači grad se deli na liman i veternik, limaska i veternička struja. starosedeoci i dođoši. za liman postoji samo liman preko leta i kop zimi. ne daj bože da kažeš dunavski umesto dunaaaavski park. ironija života je što su limanci se doselili na liman tipa 1972, a veterničani tačno trijes godina pre njih.

Ja do Lofta stignem peške za 7 minuta, stvarno ne razumem vašu selekciju nekretnina, pobogu....

Šalu na stranu, dugo vremena sam živio u Laze Telečkog, vjerujte da je i to go kurac, aj prije dok se moglo autom pa i nekako, kontam da bi danas to bila nemoguća misija.

Sem da se vozim bajsom što mi baš puca kurac realno

Šta je Laze Telečkog kao neko bahaćenje centar itd?

Kao stan iznad komercijalne banke

Strogoća, prije i nije bila toliko aktivna ulica, sad je to epicentar tobož kafića, sodoma i gomora.

Kako nije bila...od vjek i vjekova je bila ulica sa klubovima i kaficima....to ti je kao da zivis na nekom koncertu, tako je otprilike bucno svako vece, tako da i nije neka eksluziva

Hvalio sam Novi Sad dok nisam otisao u Beograd i video da mu ovaj ne moze ni prismrdeti. Ali ni prismrdeti