Novi Sad

  1. Ja vec lajkovo jel su mu vratili koju sa groblja

  2. Јесу, али ви сте оценили те синоћ. ја сам јутрос...

  3. Sram vas bilo za pominjanje Rujnih zora, oni se taman uklapaju u ambijent Riblje pijace, rugla Novog Sada.

    Zar nije Mogša iz Krstura?

  4. Ja sam živio kod Riblje godinu dana. Što nazivaš to ruglom? Pa peru je komunalci svako veče.

  5. Јесте из Крстура, али се осећа грађанином Детелинаре. Има у коментима....

  6. Pa kako može biti sa Detelinare i navijati za Vošu?! Jel on normalan?!
    http://img412.imageshack.us/img412/9331/fknovisad.jpg

  7. То је најмањи апсурд код њега. Како може бити анархиста, комуниста, русински националиста и крајишки Четник? То мене копка...

  8. Zato što je na 100 metara od samog centra grada, a prodaje se riba skoro pa u kartonskim kutijama koja smrdi u pičku materinu. Već 10 godina hoće da je izmeste što dalje, ali jebi ga, kad nema novaca. Svaka čast komunalcima, ali neće to Dunav oprati.

    Vid' stvarno, Mogša sa Detelinare... sad je pitanje sata kada će biti lociran. :)

  9. Sram vas bilo za pominjanje Rujnih zora, oni se taman uklapaju u ambijent Riblje pijace, rugla Novog Sada.

    Što bre rujna zora je ona klasična kafančuga u kakvu samo jednom srećeš
    bio sam još u par kafana u novom sadu al rujna zora je rujna zora

  10. U Teatru su najlepsi kolaci.

  11. Koliko se sjećam tu je ranije bila i stanica, al su je izmjestili, pa je sada tu parking.
    Ozbiljno, stvarno mnogo smrdi riba tamo.

  12. Zajebano je što je postala popularna kao mesto za zagrevanje pred izlazak, pa ne možeš vikendom unutra ni da uđeš od silnih likova i riba koji se nalivaju medovačom u uverenju da piju rakiju. Konobarica je posebna priča, uz svaku turu koju donese, drmne jednu čašicu, čisto da izgura i ovu noć.

    Jeste bila stanica, to je bio poseban doživljaj. U jednu nozdrvu ti ulaze izduvni gasovi autobusa, u drugu vonj šaranove utrobe, na jedno 35 °C. Milina.

  13. katja, aj me vodiš tamo :) ne znam gdje je to :(

  14. "Mrzim novosadski naglasak."
    To je zato što nam je predugačak za beogradske pojmove, pa nisi navikla...
    Samoglasnici su na specifičan način uzlazno intonirani.

  15. Sinoć je bilo zanimljivo u NS, na koncertu godine. Bilo je i dosta vukajlijaša, mini okupljanje.
    Svi su svirali dobro, ali veeeeeliki propust u organizaciji je taj što je nestalo piva na pola koncerta. Pekinška patka je bila najjača :)

  16. Јебем вам дете свима, опет ме нико није звао... ;)

  17. Meni su oni Bjesovi najsmoreniji bend ikad. Bolje da je Dejan Cukić došao... i stvarno, samo nastup Patke je meni vredeo 1000 din, svi ostali su samo dodatak.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.