Novi Sad

  1. Ne znam Milice, kad zoves. :)

  2. gde ste bile u kom lokalu?

  3. У Стриту, у Новосадског сајма. :)

  4. nesam bijo:)

    moja tura lzino tele pa vinski podrum

  5. Mi smo suvise zilj za tele. Salim se. Sledeca destinacija je Teatar, jerbo ja volim da jedem, sve sto oni zgotove.

  6. ja bih ipak u banjalucki na cevap sa brdo luka xaxaa

  7. Теле ми није удобно, а и изгледа штрокаво. Уопште, не волим кафиће са претежно дрвеном гарнитуром, нетапацираном. То је зато што ми искачу кости на појединим деловима тела, па се увек нажуљам :) Катија водим те у Атину на абсинт, кад оздравиш :р

  8. I ja bi. Aj mi donesi, ja sam bolesna. Sa kajmakom i kiselim mlekom. Ostavi kod mog portira. Danila Kisa 29

  9. ae iduce nedelje dok se dovucem iz pazove))))

    micine kosti hmmm..... ja mislio ti voles da dzuskash

  10. Mylice, jela sam tamo skoro tost, nije los, nakrljaju slanine, jaja, sunke... Mož da se rikne.
    Milicu i mene možete da vidite u Modeni, u izlogu dole, kako se valjamo po onoj divnoj garnituri, pijuckamo martini bianco i zračimo lepotom.

  11. xaxaxa nebih ni prosao pored modene i sistema.....bastion mi je extra ostavile utisak na mene dve guzate crnkinje koje su djuskale uz hip hop

  12. fontana u studenjaku. ne ona fensi izmedju pravnog i FTNa, vec ona kod menze

  13. logovo sam se samo da kažem da sam čuo da je ova fontana nsajbolja kafana u NS

  14. fontana u studenjaku. ne ona fensi izmedju pravnog i FTNa, vec ona kod menze

    Bio par puta...

    Tele mi je ok, al' što Myly kaže, većina mesta tamo je neudobna... Sviđa mi se govornica...

    U Teatru sam često...

  15. AAaaaaa ne, mi ziljavuše ne posećujemo ta mesta. Naše čizme su suviše skupe da bi gazile pločnicima oko fontane :)

  16. najbolja. i jos malo bolja

  17. milice izvodim te na sajam namestaja i pokucstva xaxaxa

  18. Milicu i mene možete da vidite u Modeni, u izlogu dole, kako se valjamo po onoj divnoj garnituri, pijuckamo martini bianco i zračimo lepotom.

    Ахахаха а поготово ваљамо ахахахах :)
    Ја сам цепала пиво код фонтане, али не смем да пролазим туда, увек сретнем неког познатог и заборавим где сам пошла.

  19. koga god pitam ove iz Mrkonjića ''đe piješ'' svi vele u fontani, đe bi drugo...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.