Суботица

  1. Meni je ok i ovo postojeće narodno pozorište, nemam potrebu za novim.

    Zakasnio si na peticije.

    Jok, nov klub. Kod mol pumpe.

    A to ne ideš kod Vitka? Lik je jebena legenda, zaslužuje definiciju.

  2. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/52/Theatre_in_subotica.jpg
    Да ли је могуће да руше ово? Зграда је до јаја, али кад сам ја био тамо, већ је била прекривена неким чаршафима и скелама.

  3. Нека руше. Кад народ не би дозволио да они руше, не би ни рушили. Најлакше блејат ћи и крстити се.

  4. Ruše, bila sam nedavno i razočarala se...

  5. И шта си урадила поводом тога што руше, сем разочарала се? :)

  6. OTO su srušili ihahaj dana, ostali samo stubovi. Pa napravili gradilište došli do betona uvis 5 metara i stali. I sad odlučili da i to sruše.

  7. И шта си урадила поводом тога што руше, сем разочарала се? :)

    A šta je mogu, nemam moć...

  8. То што су са позориштем урадили је срамота.

  9. Nijesmo normalniii nijesmo nooormalnii nijesmo normalniii

  10. Šta je Marko? Čuo si čaršijske vesti?

  11. Ne, kakve čaršijske vesti?? Ovo je himna subotice nijeeesmo normalniii nijesmo normalni, to svaki građanin treba da peva.

  12. Ja idem sutra u Suasajd Siti da pravim reda ololo

  13. Ček, ovo ozbiljno da će rušiti onu betonsku grdosiju, wannabe pozorište? E nek ruše, treba nam veliki trg za vešala!

  14. Ček, ovo ozbiljno da će rušiti onu betonsku grdosiju, wannabe pozorište? E nek ruše, treba nam veliki trg za vešala!

    Ne, kakve čaršijske vesti?? Ovo je himna subotice nijeeesmo normalniii nijesmo normalni, to svaki građanin treba da peva.

    I treba.

  15. Ma haj, nek ruše, zabole me Šta da se nerviram kada nište ne mogu promeniti.

  16. Pa nek ruše ionako je go kurac, al di su novci ulupani dosad?

  17. Pa to, bole me za beton i gvožđe, gde su pare lokalci?! Treba da vise sa tog pozorišta.. Biće Subotičko Proleće, visibabe na betonu na 3 spratu lololo

  18. Znate da je Gradska kuća sagrađena brže od pozorišta tj. od ovog što sada ima od pozorišta ? :D

  19. Kineski zid je brže izgrađen od ovog parcijalnog pozorišta.

  20. Planeta Zemlja je brže izgrađena od ovog parcijalnog arhitektonskog rešenja elegantno uzetih para i upropaštenog grada.
    A bazeni? Ruše oba jer nisu rentabilni i praviće nove.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.